astrologia samopoznania • tarot • świat symboliczny
Akademia Astrologii
prowadzi Wojciech Jóźwiak • od 2004
Zaloguj się lub zarejestruj w AstroAkademii!
Zyskasz więcej możliwości: więcej tekstów, udział w forum, własną kolekcję kosmogramów. Skorzystasz z doświadczeń innych uczestników AstroAkademii, poznasz ich horoskopy. Dołączysz do kursów astrologii. Abonament tylko 11 zł miesięcznie.

Akademia Astrologii. Co możesz tu robić?

Astrologia samopoznania
roczny kurs od września 2017 do czerwca 2018   więcej: w Taraka.pl lub tu niżej.
Astrologiczne analizy:
prognozy i portrety
— wykonuję — Wojciech Jóźwiak
więcej: www.taraka.pl/astroanaliza

Więcej o AstroAkademii...

KURS:   Astrologia samopoznania – roczny kurs astrologii
od września 2017 do czerwca 2018
zajęcia on-line raz w tygodniu w środy + forum + kontakt 1:1 w AstroAkademii

Zajęcia są przeznaczone dla każdego miłośnika astrologii niezależnie od stopnia jego/jej znajomości tej dziedziny na początku.

(Dla osób, które będą chciały przypomnieć podstawy astrologii, poprowadzę równoległy sub-kurs doganiający.)

Celem będzie poznanie astrologii na tyle, żeby na tle tej ogólnej wiedzy zobaczyć, poznać i ocenić własny urodzeniowy horoskop (kosmogram), a dzięki niemu własny charakter, zdolności, los i życiową drogę.

(Wiadomo, że im ktoś więcej wie z astrologii, tym lepiej widzi własny horoskop, a także kosmogramy innych osób.)

Będziemy także badać horoskopy osób dobrze nam znanych, czyli rodziny i znajomych, a w razie potrzeby znanych osób publicznych i historycznych.


Co poznamy:

 • budowę kosmogramu, osie i sektory międzyosiowe, właściwości 10 planet, miejsca i sytuacje, w których planety są szczególnie silne, punkty kardynalne ekliptyki (zodiaku) jako miejsca przejawiania się czterech żywiołów, podział ekliptyki przez punkty harmoniczne (w tym znaki zodiaku), aspekty i działanie planet w aspektach
 • pomocne w astrologii systemy typów psychologicznych, w tym enneagram, „OCEAN” (układ 5 cech niezależnych), wielokrotne inteligencje
 • rozwój horoskopu w czasie („timing”), w tym: cykle planetarne, tranzyty i ich kaskady; ważne wydarzenia z życia w świetle tranzytów i in. zjawisk astrologii
 • przyciąganie się osób i ich kosmogramów – czyli synastrie i porównanie kosmogramów.

Wszystkie te szczegóły poznasz, jak przejawiają się i działają w życiu i w praktyce – w horoskopie twoim i twoich przyjaciół.


Pracować będziemy w dwóch kanałach:

 • przez sesje (wykłady) on-line poprzez wybraną platformę e-learningu
 • przez forum na stronie AstroAkademii.

Wstępne spotkanie (e-spotkanie w Internecie) będzie w środę 6 września 2017, początek zajęć od 13 września. Szczegółowy kalendarz zajęć podam później.

Uczestnicy na forum tworzą zamkniętą poufną grupę. Jest to uzasadnione, ponieważ astrologia porusza nasze sprawy osobiste, które jeśli będziemy chcieli omawiać, to tylko w zaufanym gronie. Z tego samego powodu na forum i na zajęciach on-line będziemy używać pseudonimów, i to raczej takich, pod którymi nie jesteśmy znani gdzie indziej w Internecie.

Cena: 93 zł za 1 umowny miesiąc zawierający 4 cotygodniowe sesje.
Płatne na początku danego umownego miesiąca. Można kilka miesięcy opłacić z góry.
Prócz tego, osobne 93 zł płacimy na początku kursu, razem z pierwszym umownym miesiącem. Jest to opłata na dowód poważnych zamiarów. (Inaczej mówiąc, pierwszy umowny miesiąc kosztuje 186 zł.)

Do udziału w kursie zapraszam też Uczestników AstroAkademii Stałych (czyli tzw. u.s.a.) – z nimi zasady udziału w kursie ustalę indywidualnie.

Zgłoszenia przyjmuję już teraz, e-mailem na adres astroakademia@taraka.pl.

Więcej informacji na stronie Kurs Astrologia samopoznania »


Więcej o AstroAkademii

Akademia Astrologii (ta w internecie) składa się z kilku "kręgów wtajemniczenia":

ZIEL Krąg zero: zaglądasz tu z e-ulicy, czyli bez żadnego zapisywania się ani rejestracji. Wtedy możesz czytać artykuły i niektóre dyskusje (oznaczone zielonym kółkiem), ale nie możesz pisać w dyskusjach. Możesz rysować kosmogramy, ale bez zapamiętywania ich.

ŻÓŁTY Krąg pierwszy, inaczej Klub: rejestrujesz się i zapisujesz swoje dane urodzeniowe. Opłacasz abonament. Masz dostęp do dyskusji z żółtym kółkiem: w nich czytasz i piszesz. Możesz zapamiętywać kosmogramy, czyli prowadzić własną galerię kosmogramów. Widzisz kosmogramy współuczestników AstroAkademii. Przez miesiąc od pierwszego opłacenia abonamentu masz bonus, mianowicie masz czasowy dostęp do kręgu drugiego.

CZERWONY Krąg drugi, inaczej Kurs: składa się z wykładów online i dyskusji na forum. Masz dostęp do dyskusji kursowych z czerwonym kółkiem. W forum dyskusyjnym Kursu systematycznie pracujemy nad własnymi horoskopami, jednocześnie poznając astrologię.
Czytaj więcej o zasadach Kursu»

Krąg trzeci czyli u.s.a. -- Uczestnicy Stali AstroAkademii. Uczestnikiem Stałym stajesz się po ukończeniu Kursu. Masz darmowy dostęp do wszystkich zasobów AstroAkademii. W kolejnych Kursach może brać udział po ustaleniu z Prowadzącym. Stałym Uczestnikiem, jak nazwa wskazuje, zostajesz na zawsze.

Krąg czwarty: d.u.a, Dyplomowany Uczestnik AstroAkademii. Zostajesz nim po napisaniu i obronieniu pracy dyplomowej.

Zachęcam do głębszego wejścia na naszą astro-ścieżkę.


Zasady udziału w Akademii Astrologii:

 • Występujesz pseudonimowo. Rejestracja nie wymaga od ciebie imienia, nazwiska, adresu czy innych danych personalnych, ani takie dane nie są zbierane w bazie danych. Występujesz pod nickiem, który sam wybierasz. (Możesz podpisywać się imieniem i nazwiskiem, ale... lepiej tego nie rób.)
 • Za to konieczne jest podanie swoich danych urodzeniowych: daty, godziny i miejsca urodzenia. Wszyscy uczestnicy AstroAkademii widzą swoje dane urodzeniowe, czyli wzajemnie wymieniają się swoimi kosmogramami. Dlaczego tak? Bo głównie o swoich kosmogramach rozmawiamy.
 • Udział w Akademii Astrologii jest płatny: 11 zł/miesiąc. (Kurs astr. harmonicznej jest płatny osobno.)
 • (Udział w kursie - na osobnych zasadach.)
  Dlaczego jest płatny? Bo inaczej AstroAkademii by nie było :)
 • Szczegóły, jak płacić, nr konta itd. - przeczytasz po zarejestrowaniu i zalogowaniu.

Kontakt ze mną: astroakademia@taraka.pl lub red@taraka.pl


O mnie: Astrologią zajmuję się od lat 1980-tych. Wypracowałem własny styl, własne podejście do tej dziedziny wiedzy. Z wykształcenia jestem biofizykiem, co wpływa na moje podejście do astrologii - jestem zwolennikiem rozsądku, logiki i korzystania z dorobku nauk przyrodniczych i psychologii. Staram się iść śladem takich odnowicieli astrologii, jak Michel Gauquelin i John Addey.
Prócz astrologii zajmuję się również takimi systemami symbolicznego poznania, jak tarot, Księga Przemian (Yijing) i enneagram.
Zajęcia z astrologii w Internecie prowadzę od września 2004; wtedy powstała witryna Akademia Astrologii.   Więcej»:

Wojciech Jóźwiak

Planety są stanowczo tym, co w urodzeniowym horoskopie jest najważniejsze. Ludzie mogą być urodzeni w różnych miesiącach, czyli pod różnymi znakami zodiaku, mogą też mieć ascendent w różnych miejscach, ale jeśli będą mieć też samą dominującą planetę - np. Jowisza - wtedy będą uderzająco do siebie podobni!
Logowanie:

- e-mail albo pseudonim jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń [x]   Nie pamiętam hasła!

Zapisz się (załóż konto w AstroAkademii)