2012-04-19. Wojciech Jóźwiak. Cykl: Aktualności AstroAkademii

« Krótka historia Kursu SPIS ↓ Nowy „zakon” w AstroAkademii »

Akademia Astrologii na najbliższą przyszłość

Na przyszłość (bliską) mam takie plany w AstroAkademii, żeby zmienić w ogóle formułę pracy.

Podstawą będzie „jednostka kursowa tematyczna”. („JKT”. Może znajdę na to lepszą nazwę.) JKT będzie to pewien temat lub fragment materiału, którego można nauczyć się i przećwiczyć w ciągu około miesiąca.

Każda JKT będzie mieć określony temat, np. „Małe aspekty”. Albo: „Mars w różnych znakach i miejscach kosmogramu”. Jedne z tych JKT będą proste i pomyślane dla początkujących, np. „Znaki zodiaku, ich jakości, żywioły i inne podobieństwa”. Inne będą wyrafinowane, dla zaawansowanych i wymagające twórczej pracy, np. „Przypadki planetarnych awatarów na przykładzie moich znajomych”.

Lista JKT, które jestem gotów przerabiać z uczestnikami AstroAkademii, będzie podana i do publicznego wglądu. Każdy uczestnik AstroAkademii będzie mógł wybrać sobie swój zestaw i przerabiać go w takim tempie, jak mu wygodnie.

Pewne JKT będą dotyczyły spraw osobistych i będą wprowadzały do własnej „pracy nad sobą” z horoskopem w ręku.

W jednym czasie możesz przerabiać jedną wybraną JKT, albo kilka ich naraz. Wybór należy tylko do Ciebie. (Tzn. do uczestnika AstroAkademii.)

Płacić się będzie za JKT – ile ich przerabiasz, za tyle płacisz.

Przy tym będziesz mieć możliwość dowolnego kontaktowania się i wymiany z innymi uczestnikami AstroAkademii – wszystkie te możliwości, jakie daje forum. Informacja kto przerabia aktualnie i przerobił w przeszłości którą JKT będzie dostępna w obrębie AstroAkademii (dla jej uczestników, zalogowanych) i w ten sposób każdy będzie wiedział, kto ma jakie zainteresowania i kto jest twoim „starszym” lub „młodszym” kolegą w danym temacie.


Widać, jakie ten system będzie mieć zalety. Jednocześnie w AstroAkademii będą mogły pracować-studiować osoby na bardzo różnym etapie astrologicznego zaawansowania i o rożnych zainteresowaniach. Jednocześnie będzie można budować sieć poziomych kontaktów pomiędzy uczestnikami Nie będzie zadań na gwizdek - kiedy wszyscy nagle naraz powinni się zainteresować jedną rzeczą.

Ten system będzie kolejnym coraz dalszym odejściem od modelu szkoły i klasy szkolnej, lub „roku” na studiach. Zbliżymy się do ideału własnej indywidualnej pracy pod okiem nauczyciela-(astro)-coacha.

Ten system będę stopniowo wprowadzać od lipca br. (2012).

2012-04-19. Wojciech Jóźwiak. Cykl: Aktualności AstroAkademii

« Krótka historia Kursu SPIS ↓ Nowy „zakon” w AstroAkademii »

Pisanie komentarzy niedostępne.