astrologia samopoznania • tarot • świat symboliczny
Akademia Astrologii
prowadzi Wojciech Jóźwiak • od 2004
Zaloguj się lub zarejestruj w AstroAkademii!
Zyskasz więcej możliwości: więcej tekstów, udział w forum, własną kolekcję kosmogramów. Skorzystasz z doświadczeń innych uczestników AstroAkademii, poznasz ich horoskopy. Dołączysz do kursów astrologii. Abonament tylko 11 zł miesięcznie.

Akademia Astrologii. Co możesz tu robić?

Podróż przez zodiak
kurs astrologii dla ultra-początkujących IX.2019 - VI.2020   więcej...»
Astrologiczne analizy:
prognozy i portrety
— wykonuję — Wojciech Jóźwiak
więcej: www.taraka.pl/astroanaliza

Akademia Astrologii (ta w internecie) składa się z kilku „kręgów wtajemniczenia”:

ZIEL Krąg zero: zaglądasz tu z e-ulicy, czyli bez żadnego zapisywania się ani rejestracji. Wtedy możesz czytać artykuły i niektóre dyskusje (oznaczone zielonym kółkiem), ale nie możesz pisać w dyskusjach. Możesz rysować kosmogramy, ale bez zapamiętywania ich.

ŻÓŁTY Krąg pierwszy, inaczej Klub: rejestrujesz się i zapisujesz swoje dane urodzeniowe. Opłacasz abonament. Masz dostęp do dyskusji z żółtym kółkiem: w nich czytasz i piszesz. Możesz zapamiętywać kosmogramy, czyli prowadzić własną galerię kosmogramów. Widzisz kosmogramy współuczestników AstroAkademii.

CZERWONY Krąg drugi, inaczej Kurs: składa się z wykładów online i dyskusji na forum. Masz dostęp do dyskusji kursowych z czerwonym kółkiem. W forum dyskusyjnym Kursu systematycznie pracujemy nad własnymi horoskopami, jednocześnie poznając astrologię.
Czytaj więcej o zasadach Kursu»

Krąg trzeci czyli u.s.a. -- Uczestnicy Stali AstroAkademii. Uczestnik Stały to odpowiednik członka honorowego w stowarzyszeniach. Ma darmowy dostęp do wszystkich zasobów AstroAkademii. W kolejnych Kursach może brać udział po ustaleniu z Prowadzącym. Stałym Uczestnikiem, jak nazwa wskazuje, zostajesz na zawsze.

Krąg czwarty: d.u.a, Dyplomowany Uczestnik AstroAkademii. Zostajesz nim po napisaniu i obronieniu pracy dyplomowej. Więcej informacji o tym tu: „D.u.a, Dyplomowany Uczestnik AstroAkademii — co trzeba zrobić, by nim zostać?

Zachęcam do głębszego wejścia na naszą astro-ścieżkę.


Zasady udziału w Akademii Astrologii:

  • Występujesz pseudonimowo. Rejestracja nie wymaga od ciebie imienia, nazwiska, adresu czy innych danych personalnych, ani takie dane nie są zbierane w bazie danych. Występujesz pod nickiem, który sam wybierasz. (Możesz podpisywać się imieniem i nazwiskiem, ale... lepiej tego nie rób.)
  • Za to konieczne jest podanie swoich danych urodzeniowych: daty, godziny i miejsca urodzenia. Wszyscy uczestnicy AstroAkademii widzą swoje dane urodzeniowe, czyli wzajemnie wymieniają się swoimi kosmogramami. Dlaczego tak? Bo głównie o swoich kosmogramach rozmawiamy.
  • Udział w Akademii Astrologii jest płatny: 11 zł/miesiąc. (Udział w kursie jest płatny osobno.)
    Szczegóły, jak płacić, nr konta itd. - przeczytasz po zarejestrowaniu i zalogowaniu.

Kontakt ze mną: astroakademia@taraka.pl lub red@taraka.pl


O mnie: Astrologią zajmuję się od lat 1980-tych. Wypracowałem własny styl, własne podejście do tej dziedziny wiedzy. Z wykształcenia jestem biofizykiem, co wpływa na moje podejście do astrologii - jestem zwolennikiem rozsądku, logiki i korzystania z dorobku nauk przyrodniczych i psychologii. Staram się iść śladem takich odnowicieli astrologii, jak Michel Gauquelin i John Addey.
Prócz astrologii zajmuję się również takimi systemami symbolicznego poznania, jak tarot, Księga Przemian (Yijing) i enneagram.
Zajęcia z astrologii w Internecie prowadzę od września 2004; wtedy powstała witryna Akademia Astrologii.   Więcej»:

Wojciech Jóźwiak

Planety są stanowczo tym, co w urodzeniowym horoskopie jest najważniejsze. Ludzie mogą być urodzeni w różnych miesiącach, czyli pod różnymi znakami zodiaku, mogą też mieć ascendent w różnych miejscach, ale jeśli będą mieć też samą dominującą planetę - np. Jowisza - wtedy będą uderzająco do siebie podobni!