astrologia samopoznania • tarot • świat symboliczny
Akademia Astrologii
prowadzi Wojciech Jóźwiak • od 2004
Zaloguj się lub zarejestruj w AstroAkademii!
Zyskasz więcej możliwości: więcej tekstów, udział w forum, własną kolekcję kosmogramów. Skorzystasz z doświadczeń innych uczestników AstroAkademii, poznasz ich horoskopy. Dołączysz do kursów astrologii. Abonament tylko 1 zł/dobę.

Akademia Astrologii. Co możesz tu robić?

2020-10-28 Najbliższe webinarium kursowe: Przemiany żywiołów. Jak Woda przechodzi w Ogień, Ogień w Ziemię... (tylko dla abonentów)

2020-11-04 Webinarium: początek nowego cyklu (kursu) „Astro-psycho-analiza”: Cykle planet długookresowych - Saturn, Jowisz, Uran, Neptun, Pluton: najważniejsze wiadomości (tylko dla abonentów)

2020-09-11 Aktualności AstroAkademii: Plan na jesień 2020 i dalej. Badamy reguły astrologii w naszych horoskopach»

Podróż przez zodiak
cykl webinariów o harmonicznych punktach w zodiaku • do X.2020   więcej...»
Astrologiczne analizy:
prognozy i portrety
— wykonuję — Wojciech Jóźwiak
więcej: www.taraka.pl/astroanaliza

Serwis Akademia Astrologii dzieli się na trzy strefy dostępu:

ZIEL Pierwsza strefa: strony dostępne z e-ulicy, czyli bez rejestracji ani logowania, widoczne dla każdego. Tutaj możesz czytać artykuły i niektóre fora (oznaczone zielonym kółkiem), ale nie możesz pisać na forach. Możesz rysować kosmogramy, ale bez zapamiętywania ich.

ŻÓŁTY Druga strefa: do niej masz dostęp, jeśli masz opłacony abonament. Wymaga to także zalogowania, a wcześniej rejestracji. Masz dostęp do forów oznaczonych żółtym kółkiem: w nich czytasz i piszesz. Możesz zapamiętywać kosmogramy, czyli prowadzić własną galerię kosmogramów. Możesz opcjonalnie podać swoje dane urodzeniowe (zapisać je w bazie danych) – wtedy widzisz kosmogramy współuczestników AstroAkademii.

CZERWONY Trzecia strefa: dostęp mają tylko imiennie upoważnione osoby.

Więcej o aktualnym cyklu webinariów »


Zasady udziału w Akademii Astrologii:

  • Występujesz pod pseudonimem. Rejestracja nie wymaga od ciebie imienia, nazwiska, adresu ani innych danych osobowych, ani takie dane nie są zbierane w bazie danych. Występujesz pod nickiem, który sam/a wybierasz. (Możesz podpisywać się imieniem i nazwiskiem, ale... lepiej tego nie rób.)
  • Opcjonalnie (dodatkowo) możesz podać swoje dane urodzeniowe: datę, czas i miejsce urodzenia – wtedy twój kosmogram jest widoczny dla innych, którzy udostępnili swoje dane urodzeniowe i ty widzisz ich kosmogramy.
  • Udział w Akademii Astrologii jest płatny: 1 zł/dobę, najmniejsza wpłata 11 zł.
    Wpłaty tylko on-line – więcej dowiesz się po zarejestrowaniu i zalogowaniu.


Kontakt ze mną: astroakademia@taraka.pl lub wojciech.jozwiak@taraka.pl


O mnie: Astrologią zajmuję się od lat 1980-tych. Wypracowałem własny styl, własne podejście do tej dziedziny wiedzy. Z wykształcenia jestem biofizykiem, co wpływa na moje podejście do astrologii - jestem zwolennikiem rozsądku, logiki i korzystania z dorobku nauk przyrodniczych i psychologii. Staram się iść śladem takich odnowicieli astrologii, jak Michel Gauquelin, John Addey i Richard Tarnas.
Prócz astrologii zajmuję się również takimi systemami symbolicznego poznania, jak tarot, Księga Przemian (Yijing) i enneagram.
Zajęcia z astrologii w Internecie prowadzę od września 2004; wtedy powstała witryna Akademia Astrologii.   Więcej»:

Wojciech Jóźwiak

Planety są stanowczo tym, co w urodzeniowym horoskopie jest najważniejsze. Ludzie mogą być urodzeni w różnych miesiącach, czyli pod różnymi znakami zodiaku, mogą też mieć ascendent w różnych miejscach, ale jeśli będą mieć też samą dominującą planetę - np. Jowisza - wtedy będą uderzająco do siebie podobni!