astrologia samopoznania • tarot • świat symboliczny
Akademia Astrologii
prowadzi Wojciech Jóźwiak • od 2004
Zaloguj się lub zarejestruj w AstroAkademii!
Zyskasz więcej możliwości: więcej tekstów, udział w forum, własną kolekcję kosmogramów. Skorzystasz z doświadczeń innych uczestników AstroAkademii, poznasz ich horoskopy. Dołączysz do kursów astrologii. Abonament tylko 11 zł miesięcznie.

Akademia Astrologii. Co możesz tu robić?

Astrologia samopoznania
roczny kurs od września 2017 do czerwca 2018   więcej...»
Astrologiczne analizy:
prognozy i portrety
— wykonuję — Wojciech Jóźwiak
więcej: www.taraka.pl/astroanaliza

Akademia Astrologii (ta w internecie) składa się z kilku "kręgów wtajemniczenia":

ZIEL Krąg zero: zaglądasz tu z e-ulicy, czyli bez żadnego zapisywania się ani rejestracji. Wtedy możesz czytać artykuły i niektóre dyskusje (oznaczone zielonym kółkiem), ale nie możesz pisać w dyskusjach. Możesz rysować kosmogramy, ale bez zapamiętywania ich.

ŻÓŁTY Krąg pierwszy, inaczej Klub: rejestrujesz się i zapisujesz swoje dane urodzeniowe. Opłacasz abonament. Masz dostęp do dyskusji z żółtym kółkiem: w nich czytasz i piszesz. Możesz zapamiętywać kosmogramy, czyli prowadzić własną galerię kosmogramów. Widzisz kosmogramy współuczestników AstroAkademii.

CZERWONY Krąg drugi, inaczej Kurs: składa się z wykładów online i dyskusji na forum. Masz dostęp do dyskusji kursowych z czerwonym kółkiem. W forum dyskusyjnym Kursu systematycznie pracujemy nad własnymi horoskopami, jednocześnie poznając astrologię.
Czytaj więcej o zasadach Kursu»

Krąg trzeci czyli u.s.a. -- Uczestnicy Stali AstroAkademii. Uczestnikiem Stałym stajesz się po ukończeniu Kursu. Masz darmowy dostęp do wszystkich zasobów AstroAkademii. W kolejnych Kursach może brać udział po ustaleniu z Prowadzącym. Stałym Uczestnikiem, jak nazwa wskazuje, zostajesz na zawsze.

Krąg czwarty: d.u.a, Dyplomowany Uczestnik AstroAkademii. Zostajesz nim po napisaniu i obronieniu pracy dyplomowej.

Zachęcam do głębszego wejścia na naszą astro-ścieżkę.


Zasady udziału w Akademii Astrologii:

  • Występujesz pseudonimowo. Rejestracja nie wymaga od ciebie imienia, nazwiska, adresu czy innych danych personalnych, ani takie dane nie są zbierane w bazie danych. Występujesz pod nickiem, który sam wybierasz. (Możesz podpisywać się imieniem i nazwiskiem, ale... lepiej tego nie rób.)
  • Za to konieczne jest podanie swoich danych urodzeniowych: daty, godziny i miejsca urodzenia. Wszyscy uczestnicy AstroAkademii widzą swoje dane urodzeniowe, czyli wzajemnie wymieniają się swoimi kosmogramami. Dlaczego tak? Bo głównie o swoich kosmogramach rozmawiamy.
  • Udział w Akademii Astrologii jest płatny: 11 zł/miesiąc. (Udział w kursie jest płatny osobno.)
    Szczegóły, jak płacić, nr konta itd. - przeczytasz po zarejestrowaniu i zalogowaniu.

Kontakt ze mną: astroakademia@taraka.pl lub red@taraka.pl


O mnie: Astrologią zajmuję się od lat 1980-tych. Wypracowałem własny styl, własne podejście do tej dziedziny wiedzy. Z wykształcenia jestem biofizykiem, co wpływa na moje podejście do astrologii - jestem zwolennikiem rozsądku, logiki i korzystania z dorobku nauk przyrodniczych i psychologii. Staram się iść śladem takich odnowicieli astrologii, jak Michel Gauquelin i John Addey.
Prócz astrologii zajmuję się również takimi systemami symbolicznego poznania, jak tarot, Księga Przemian (Yijing) i enneagram.
Zajęcia z astrologii w Internecie prowadzę od września 2004; wtedy powstała witryna Akademia Astrologii.   Więcej»:

Wojciech Jóźwiak

Planety są stanowczo tym, co w urodzeniowym horoskopie jest najważniejsze. Ludzie mogą być urodzeni w różnych miesiącach, czyli pod różnymi znakami zodiaku, mogą też mieć ascendent w różnych miejscach, ale jeśli będą mieć też samą dominującą planetę - np. Jowisza - wtedy będą uderzająco do siebie podobni!