Zaloguj się lub zarejestruj w AstroAkademii!
Zyskasz więcej możliwości: więcej tekstów, udział w forum, własną kolekcję kosmogramów. Skorzystasz z doświadczeń innych uczestników AstroAkademii, poznasz ich horoskopy. Dołączysz do kursów astrologii. Abonament tylko 11 zł miesięcznie.

Rejestracja

Krok 1: Założenie konta. Zapisz adres e-mail i określ swoje hasło

Twój adres e-mail: Będzie używany jako login.
Twój pseudonim czyli nick: Pseudonim może mieć od 3 do 20 liter. Nie powinien być twoim imieniem ani nazwiskiem. Powinien być wyłączny dla AstroAkademii. Powinien dać się przeczytać na głos.
Twoje hasło: Co najmniej 5 znaków, w tym: litery małe lub wielke (bez ogonków), cyfry, podkreślenie _.
Hasło nie jest zapisywane w bazie danych, a tylko jego liczba kontrolna. Prócz ciebie nikt nie zna hasła.
Sprawdzamy czy nie jesteś robotem. Wpisz końcówkę hasła - cztery ostatnie znaki:
Znam i akceptuję Zasady przetwarzania danych osobowych i wpisów na forum w serwisie "Akademia Astrologii", zgodne z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Dalszy ciąg rejestracji:
Krok 1.1: Weryfikacja e-mailem
Na podany adres dostaniesz e-mail z linkiem, na który klikniesz i w ten sposób potwierdzisz rejestrację.
Sprawdź, czy już przyszedł ten e-mail - od nadawcy info@astroakademia.pl. Wtedy będziesz mógł/mogła się zalogować.

Krok 2: Twój profil: pseudonim i czas urodzenia
Wykonujesz po zalogowaniu. Określasz swój pseudonim i zapisujesz swoje dane urodzeniowe: datę, godzinę i miejsce urodzenia.
Pseudonim będzie jedyną twoją tożsamością w AstroAkademii. Nigdzie nie wymagamy podania faktycznego imienia i nazwiska. (Ale jeśli chcesz, by twój pseudonim był twoim imieniem i nazwiskiem, możesz tak się nazwać. Masz pełną swobodę wyboru pseudonimu.)
Dane urodzeniowe są konieczne do obliczania i rysowania twojego urodzeniowego kosmogramu (horoskopu). Dane te podają wszyscy uczestnicy Astroakademii i są one wzajemne znane, ale nie wychodzą poza wewnętrzną strefę AstroAkademii. Niezalogowani (w tym niezarejestrowani) internauci po prostu tych informacji nie widzą - sa one dla nich niedostępne.

Krok 3: Opłacenie abonamentu.
(Zobacz: Informacje o abonamencie) Odtąd będziesz mógł/mogła korzystać z wewnętrznych stron, zasobów i funkcjonalności Akademii Astrologii (niedostępnych dla nie-uczestników); będziesz mógł/mogła brać udział w dyskusjach, kursach i innych pracach AstroAkademii.

Zasady przetwarzania danych osobowych i wpisów na forum AstroAkademii:

1) System AstroAkademii gromadzi następujące dane osobowe każdego uczestnika: adres email, data, czas i miejsce urodzenia.

2) Adres email służy do logowania, do korespondencji z Administratorem i do rozsyłania powiadomień.

3) Adresy email nie są publikowane na stronach AstroAkademii.

4) Adresy email nie są przekazywane nikomu dalej, w szczególności nie są przekazywane firmom zajmującym się rozsyłaniem reklam. Nie są też udostępniane innym uczestnikom AstroAkademii niż właściciel i administrator.

5) Uczestnicy na stronach AstroAkademii używają pseudonimów.

7) Dane urodzeniowe (data, czas i miejsce urodzenia) są dostępne dla innych uczestników AstroAkademii i skojarzone z pseudonimami właścicieli.

8) Wpisy uczestników na forum są podpisane ich pseudonimami.

8) Gdy uczestnik odstępuje od udziału w AstroAkademii:

8.1) jego/jej adres email i dane urodzeniowe są kasowane,
8.2) jego/jej pseudonim zostaje usunięty z bazy danych,
8.3) a tym samym jego/jej wpisy na forum przestają być podpisane jego/jej pseudonimem.


Powyższe zasady zostają wprowadzone dla zgodności z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Planety są stanowczo tym, co w urodzeniowym horoskopie jest najważniejsze. Ludzie mogą być urodzeni w różnych miesiącach, czyli pod różnymi znakami zodiaku, mogą też mieć ascendent w różnych miejscach, ale jeśli będą mieć też samą dominującą planetę - np. Jowisza - wtedy będą uderzająco do siebie podobni!