Zaloguj się lub zarejestruj w AstroAkademii!
Zyskasz więcej możliwości: więcej tekstów, udział w forum, własną kolekcję kosmogramów. Skorzystasz z doświadczeń innych uczestników AstroAkademii, poznasz ich horoskopy. Dołączysz do kursów astrologii. Abonament tylko 11 zł miesięcznie.

Spektrum planet w kosmogramach:
Osoby znane i historyczne

Sortujesz przez klikanie w nagłówki rubryk.
Pozycje planet w stopniach w formacie dziesiętnym, dla łatwiejszego sortowania.
Inna kategoria: Wydarzenia

osobaSlo.Ksi.Mer.Wen.MarsJow.Sat.UranNep.Plu.
Abraham Lincoln323.45296.95340.307.45205.48352.08243.13219.65246.68343.50
Ada Lovelace257.675.65240.53211.5320.38212.25308.58247.80259.57350.82
Adam Asnyk168.5889.55182.95144.17118.60176.85233.88340.12308.0017.42
Adam Małysz251.08155.13272.27239.12130.9893.60150.48223.85255.68196.15
Adela Tarkowska28.67104.5548.3866.8540.12250.15211.30248.57269.15208.15
Adolf Hitler30.80276.5025.6746.7046.38278.23133.45199.4760.8564.73
Agatha Christie172.25181.67195.22218.47264.68302.62159.23204.9366.8067.93
Agnetha Fältskog15.12231.9224.03328.92177.07328.10163.8891.25196.00135.85
Agnieszka Chylińska62.623.2257.8055.70124.0343.77118.77213.95252.87189.20
Agnieszka Osiecka195.47122.83181.47222.52157.67259.42347.1738.45167.57118.82
Akira Kurosawa1.62151.07348.65320.7565.42190.6823.12294.62106.5584.90
Al Pacino35.28261.6711.3880.6375.7225.1534.4851.00173.10120.77
Alan Krakower19.2715.300.2064.82138.77268.88135.8282.80191.40132.58
Albert Einstein353.50254.573.1516.98296.92327.484.18151.2737.8754.78
Albert Hofmann290.47121.12268.37282.35341.4856.63330.30275.3298.6881.22
Albert Schweitzer293.9218.08293.23253.90223.70210.10314.08134.0228.0250.83
Albert Uderzo34.03308.0710.9070.0294.78352.52246.521.32144.22104.10
Aleister Crowley199.23352.80223.35204.42292.87217.13319.52139.1231.9853.27
Aleksander Kwaśniewski232.88123.48213.73232.08316.98119.93223.37117.62206.78146.67
Alesandro Di Cagliostro71.33197.5590.50104.42155.85155.77149.70296.65100.67224.17
Alexandra David-Néel211.08309.73231.87167.02131.976.40244.00107.4215.4846.33
Alexandre Dumas120.5058.65112.92153.4851.02156.32155.80183.35228.83336.50
Alexandria Ocasio-Cortez200.283.22182.90245.58195.68100.48278.13271.80279.75224.07
Allen Ginsberg71.90340.7270.1230.47351.80326.90231.33359.03142.25103.58
Amy Johnson98.03177.8376.40143.25190.93353.02308.00263.0293.6079.65
Amy Winehouse171.48270.42173.02143.20140.55244.32211.95245.50266.48208.00
André Barbault187.92189.87212.45156.65157.65181.23179.25336.48135.33100.15
Andrzej Duda56.02106.4536.2592.7892.73277.5868.07194.72244.10179.52
Andrzej Gołota284.27351.45288.80244.32326.98155.506.30179.20235.77172.85
Andrzej Wierciński31.60318.5850.8250.15358.2775.60281.8812.50150.88107.72
Andrzej Żuławski239.87145.18222.17204.87211.0538.1239.8553.88177.30124.38
Andy Warhol133.6813.82123.17143.5858.2339.48252.587.15148.33107.57
Angela Merkel114.55315.4399.28154.98266.57102.20212.73113.42203.32143.63
Angelina Jolie73.4213.0782.32118.1510.7017.42107.38208.78250.33186.60
Angélique Duchemin93.85260.95104.20138.62138.07133.38305.62282.15285.70227.77
Anita Garibaldi157.33196.22144.37184.23102.6230.0326.28269.15270.32359.18
Anna (Kukulska) Jantar78.8219.8055.3239.98179.43337.00163.1594.17194.63136.15
Anna Dymna117.28325.48140.67159.57101.2813.83177.77100.78196.88138.73
Anna Mucha36.68177.9519.4780.40148.18150.23170.73234.27262.38200.00
Antoine de Saint-Exupery97.12124.58122.48110.9761.40242.32271.32249.3887.1276.70
Antoine Lavoisier152.62235.43150.30198.68204.48169.82158.22293.67103.60223.78
Antoni Słonimski233.22221.27215.07187.25221.68128.98221.57230.4277.2772.12
Antonio Vivaldi344.52122.67325.5728.10324.42341.3063.826.65317.2098.93
António Salazar38.5022.1242.4842.4052.05278.25133.60199.1561.1264.88
Arkady Fiedler245.78253.08225.75245.1321.6294.40212.42226.8874.6370.90
Armand Fallieres224.02139.32242.63195.68283.05260.88269.88350.62314.2819.48
Arnold Mindell279.63176.65262.47308.57358.101.1824.4248.25175.50122.37
Arnold Schwarzenegger126.08273.52108.05116.3780.10227.98131.5884.50188.45132.77
Art Garfunkel223.3565.98206.45269.7211.2080.2355.9858.93179.02125.88
Arthur Conan Doyle60.53300.6535.4027.1078.4785.82127.1763.35356.7337.55
Arthur Schopenhauer333.55165.83342.183.6098.5276.72331.62116.77200.85316.07
Artur Rubinstein308.670.33302.48322.18328.00215.13107.52192.4055.0362.20
Audrey Hepburn43.12336.4560.3222.78115.1550.75270.039.35148.60106.62
Audrey Tautou136.38195.90152.17181.28183.07114.45151.67222.47255.63194.57
Augusto Pinochet242.65109.00231.57261.55142.88348.82105.82312.23122.5592.88
Aurobindo Ghose142.38267.58165.58150.60117.45133.67285.57122.8326.2550.83
Ayn Rand313.07291.25290.62359.30219.3524.07322.23272.5095.8579.87
Ayrton Senna da Silva0.62283.20342.57336.35320.73272.25287.30137.42218.70154.17
Barack Obama132.5563.35122.3391.80172.58300.85295.32145.27218.60156.92
Barbra Streisand33.55130.6038.13347.5888.8579.9858.2058.83177.58123.57
Baruch Spinoza242.8839.18230.95259.37264.7749.55241.52178.98218.6253.48
Beata Kozidrak44.23141.9530.0731.10354.98273.28288.38136.97217.58153.53
Benito Mussolini126.0269.18125.53111.5573.13108.5567.57170.8550.9061.08
Benjamin Spock40.70103.8259.5776.67177.78345.77309.05265.2291.5878.32
Bernadette Soubirous286.43128.70303.72310.05348.78327.97296.82358.73319.9320.95
Bertrand Russell58.03183.5033.4042.2057.75115.63291.00117.9725.0349.57
Beyoncé Knowles161.98230.88182.55200.23121.62192.38189.05236.47262.08202.72
Bill Clinton145.8347.88127.47190.93186.25203.20122.1281.13186.85131.87
Bill Gates215.007.78196.57230.20190.10147.77231.58122.27208.23148.25
Bob Dylan63.5251.5083.0572.98335.9859.6750.0856.63174.93122.48
Bohdan Butenko318.25206.93295.18271.53122.62101.65288.0812.42154.83109.40
Bolesław Leśmian291.7724.85289.23333.9818.57286.70346.25148.8234.7553.72
Bolesław Prus147.17256.77130.43189.3737.42101.92340.4817.93329.0226.80
Bonaparte, Napoléon I142.75298.93126.1597.03162.05225.00115.9041.50158.72283.47
Boris Johnson88.45210.5879.3388.7561.6245.75335.02156.52225.42161.77
Borys Budka350.6321.602.032.35112.7786.68145.32226.22258.30196.07
Brigitte Bardot184.6772.03207.22171.50138.12207.30322.1330.42162.97116.05
Brigitte Macron25.3049.10357.7821.7048.9554.50203.85104.67202.43140.80
Bronisław Komorowski73.38199.9267.2567.72211.4038.33188.22102.32199.10139.30
Bruce Lee245.23221.38225.27211.37214.5537.5339.4753.67177.40124.33
Bruno Jasieński114.23135.08107.88135.08182.13276.07282.22253.3889.9278.03
Calvin Coolidge102.8089.83113.9599.5890.17124.62288.35120.3226.1550.47
Carl Gustav Jung123.3245.62103.77107.52261.35203.80324.18134.8033.0353.53
Carlos Castaneda273.2841.73252.03316.87238.33297.38232.18351.80144.57104.03
Carlos Santana116.77147.33108.27104.4073.43227.72130.3584.00188.27132.47
Carrie Fisher208.4355.05194.28168.18344.02171.95241.13126.77210.08149.93
Carrie-Anne Moss148.18349.52145.42160.43227.97138.4211.80173.13231.67169.65
Charles Aznavour60.58283.8842.10101.48315.20256.90206.75351.02137.73101.02
Charles Darwin323.05291.35339.707.00205.40351.98243.12219.65246.68343.48
Charles de Gaulle239.803.83242.62258.23311.45306.88166.05209.0565.5567.08
Charles Manson229.82303.98212.97228.32164.82217.12321.7328.63164.23116.18
Charles Talleyrand-Perigord314.0371.00294.68300.0357.30132.83282.52336.02124.90253.13
Charlie Chaplin27.00219.4017.8248.1243.58278.17133.43199.6360.7264.65
Che Guevara53.23341.0265.7340.18358.0325.47257.506.03146.40105.57
Cher (Cheryl Sarkisian)59.00288.2846.5085.77133.35198.38111.1376.43186.03129.63
Christian Dior300.37117.15276.00345.47213.5722.42320.75271.8596.1380.02
Chuck Norris349.653.43359.0031.9345.0514.1028.8748.78174.25120.97
Clark Gable312.55113.88320.48290.70159.97272.85281.35255.8886.7575.82
Claude Debussy148.77111.05151.57120.9718.32179.38172.4880.153.3341.33
Claude Lévi-Strauss245.42297.85231.23209.52211.60162.883.43284.70106.7285.20
Claudia Schiffer151.8380.78176.95197.80144.43211.4252.52186.87238.18176.32
Claudio Monteverdi63.18150.6283.7782.0521.93210.83157.52259.6873.95349.62
Clint Eastwood69.83121.7253.8298.3028.4584.08280.6314.38150.88108.33
Coco Chanel146.28341.48164.92137.5387.12113.0569.12172.0051.0861.23
Condoleezza Rice231.80108.75212.63232.73316.23119.92223.23117.63206.73146.67
Cosima Wagner272.87236.38289.13320.12286.87168.63234.62335.27306.6314.88
Cyprian Kamil Norwid181.35164.58189.70214.18117.7028.2224.93269.23270.33358.70
Czesław Miłosz (bez godziny)97.38149.3092.83142.6719.55214.6746.82298.18110.7587.72
Dane Rudhyar2.13324.68334.4028.8072.1387.77216.17229.5873.2369.97
Daniel Radcliffe120.481.37126.23149.17142.9588.42279.12272.23280.47222.30
Demi Moore229.0048.53221.03230.53134.62333.12305.67154.90223.45161.82
Deng Xiaoping148.98290.55176.15161.45124.7730.20316.77266.0297.5081.57
Denzel Washington275.93309.02277.50233.12347.08117.30227.98116.47207.93146.50
Donald Trump82.93261.2098.87115.75146.78197.45113.8277.90185.83130.07
Donald Tusk31.57301.6748.9333.4882.03172.92253.62122.92211.22147.90
Donatella Versace40.98167.1751.329.0374.23113.07228.40114.00206.47144.22
Donatien Alphonse François Marquis de Sade72.30163.7348.53117.2724.6277.25112.07283.8594.23216.20
Donna Karan189.07182.82213.70145.35229.52262.38151.5290.57192.60136.05
Donovan (Donovan Phillips Leitch)48.95162.9827.7373.13128.10199.27110.2075.85186.20129.52
Edgar Allan Poe298.82339.55298.62339.08198.58346.85241.55219.38246.20342.93
Edith Piaf (Édith Giovanna Gassion)266.2060.97268.00290.50148.83350.57104.35313.07122.1792.45
Edmund Monsiel230.4784.73233.03207.63233.13182.97241.80238.7781.9374.17
Edward Snowden89.43223.4070.32134.6884.63243.15207.80246.17267.82206.80
Edyta Górniak232.33327.20252.33197.82209.13277.4778.98200.75244.52183.72
Eleonora Akwitańska187.4098.30179.50189.38188.6550.05127.23143.30177.1833.63
Eleonora Duse189.53138.57172.03236.17270.4781.52129.9763.20353.0537.03
Elsie Wheeler161.27359.83155.02185.97125.10212.95121.90190.9060.0865.07
Elvis Presley287.22332.00292.30299.37192.82228.07325.7327.48164.43115.28
Elżbieta Bawarska272.97237.83289.30320.22286.95168.63234.63335.27306.6514.88
Elżbieta II, Królowa Anglii30.20132.124.67343.95320.87322.52234.43357.37142.03102.87
Elżbieta I174.0537.63195.15184.5573.53260.10113.20107.20359.18301.15
Emil Zátopek175.75151.75202.05222.02273.35202.02188.82341.03137.13101.23
Emil Zola13.2717.5221.48343.7220.67227.47261.72347.87314.3018.28
Émile Durkheim24.7338.8343.4036.17242.0550.53111.8757.28353.5535.78
Emile Loubet278.6294.43287.63281.52174.78196.95245.57339.28308.9715.90
Emmanuel Macron269.4244.47269.85261.80131.0591.28150.45224.82256.37196.53
Emmanuelle Seigner90.83143.02114.9055.5877.42100.20359.38165.88229.80166.00
Enrico Caruso338.58337.77343.3725.02222.43144.95298.63122.4524.3349.00
Enrique Iglesias46.9811.5366.1888.15350.0811.87104.55209.72251.05186.97
Erich Maria Remarque91.32130.7082.25123.1241.32181.33247.32240.3282.6074.63
Ernest Hemingway118.53279.92145.50103.13170.55211.15257.80244.1885.7576.17
Ernst Röhm245.4836.20227.65198.77175.55230.53126.43195.9058.4764.05
Ettore Majorana132.42328.67143.85173.95125.9391.18343.77275.12101.3383.35
Evariste Galois210.73300.63195.45214.03289.1296.27262.83228.03249.52346.30
Ewa Szelburg-Zarembina19.9216.8023.85340.00117.97217.28263.62247.6882.3774.05
Ewa Wachowicz205.3881.92199.73235.15179.20221.8750.95190.20239.37178.30
Ezra Pound217.72130.45226.73261.38145.48177.1598.28185.4354.6262.62
Federico Fellini299.48295.00289.15259.55205.58134.88160.93329.90130.4396.37
Fidel Castro139.77191.20130.48114.0736.23322.55229.73358.85144.33105.33
Fiodor Dostojewski228.6270.92246.68271.03143.1322.2321.33270.78271.23357.90
Florence Nightingale51.6753.9025.8296.73130.55347.739.33268.20270.45358.28
Francis Ford Coppola16.55236.089.53338.17279.22352.6020.4346.03171.28119.37
Franciszek Józef I144.82142.95157.78113.872.13278.40142.08307.80290.529.35
Francois Mitterand212.37203.15195.40170.70242.8830.05120.32315.77124.8394.40
Frank Lloyd Wright77.62163.7287.4548.93142.48337.02228.8397.2714.6545.37
Frank Sinatra259.22335.12257.17281.93147.57349.88104.85312.78122.3092.58
Franklin Delano Roosevelt311.1396.23327.18306.0586.9846.9236.08167.9043.7857.42
Franz Lehár40.2741.2557.93354.2329.7058.00268.10108.4320.0547.30
Fred Astaire50.2066.9724.1516.83131.22213.42262.52246.6883.2074.62
Frida Kahlo103.3859.72126.3384.35283.38110.43357.45280.60102.4083.77
Friedrich Engels246.60169.78262.13205.70257.88344.086.87267.68269.72356.62
Friedrich Hölderlin0.40287.50332.78358.95314.65263.63115.3339.22159.88287.33
Friedrich Nietzsche202.12249.08184.15156.37177.92356.02300.753.53321.0022.95
Fritjof Capra311.6590.32299.47264.83241.83337.1513.2843.87172.95120.27
Fryderyk Chopin340.48288.12318.33337.057.7724.58254.83224.20249.00345.13
Fryderyk II król Prus303.65130.72321.17256.82312.20289.38131.40156.1529.75151.55
Gabriel Narutowicz357.07233.77356.4241.7383.27267.75209.1385.487.6041.75
Garri Kasparow23.20255.9537.65347.67129.532.30321.10151.43224.87159.83
Georg Hegel153.83233.35163.35192.6368.23254.83129.5245.62161.25285.22
George Adamski26.73127.4846.43347.7257.85338.80160.88209.4865.0566.53
George Byron302.32115.13288.77325.43101.9277.07327.93117.98201.12315.17
George Clooney45.55297.9750.7713.07120.15306.55299.83141.67219.78155.50
George Gershwin183.57320.60167.07229.92103.75196.90247.45240.5384.7875.70
George W. Bush jr.103.78196.70129.83141.50159.32198.13116.5279.15185.93130.60
Gérard Philipe251.6572.93250.43237.03324.90218.20197.47339.77138.12100.82
Gianni Versace249.42342.97231.27227.90258.60224.55128.7780.18190.33133.30
Gina Lollobrigida101.12158.48122.00146.55136.852.85241.853.40145.08105.52
Gioachino Rossini340.5565.80319.33300.95181.82211.1216.82135.93209.60321.97
Giorgio Armani108.25103.37108.6375.1386.85194.63327.3331.15160.27114.28
Giovanni Pico della Mirandola344.7755.48325.68335.08223.78297.70319.38165.93206.15144.02
Giuseppe Garibaldi101.2583.07122.25144.07179.48310.45213.77206.23240.10343.20
Goran Bregović1.5045.90356.20316.97182.25325.25164.8391.00196.38136.02
Gregory Peck15.5351.076.0260.10131.6012.50100.12318.73119.8791.38
Greta Thunberg282.60289.92298.42235.97231.13136.6784.25326.37309.67258.33
Grzegorz Lindenberg182.70299.42207.33189.52169.20142.32228.08121.52207.03147.53
Gustav Mahler105.87339.02131.77122.60297.62121.73144.0070.03359.3839.28
Gustaw Herling-Grudziński58.08295.0736.0298.4755.55104.18141.95331.57126.8095.32
Gwyneth Paltrow184.9771.55191.42141.68178.08270.2280.57197.82243.02182.08
Haile Selassie119.02306.85134.68103.17121.57347.68164.22207.4068.3568.52
Halina Poświatowska47.53122.0360.7286.73186.55228.53338.7032.37161.83114.20
Hanna Gronkiewicz-Waltz221.5567.77243.57255.67286.6346.48200.82108.47202.18143.10
Hanna Suchocka13.5237.18358.8228.60112.43203.63108.1574.18187.07129.52
Hans Christian Andersen11.8239.3013.22357.23122.42246.15192.88199.20237.85339.87
Hans-Georg Gadamer322.15106.32323.30357.25316.12247.92272.07251.9584.3374.75
Harvey Weinstein359.43282.6017.72334.33228.3020.48192.5799.88200.90139.42
Heinrich Himmler193.850.25210.38148.95126.28247.77269.40249.5289.2577.63
Helen Keller96.52348.37120.2792.08135.7716.8327.37155.7843.6557.82
Henri Poincaré38.3758.4812.67352.75150.25297.0861.6842.30345.2832.35
Henry Ford126.78306.18122.53172.02147.92200.38181.5283.485.9842.27
Henry Kissinger64.87202.5267.7836.7087.57221.45193.70347.27135.6399.95
Henry Miller274.70222.78279.82299.17221.68342.62179.97215.1766.9267.43
Henryk Jerzy Chmielewski75.70357.9862.5850.3595.00220.35193.42347.45135.83100.20
Henryk Sienkiewicz44.75158.8523.23358.8886.3051.42329.7312.13327.9724.88
Henryk Walezy184.9049.50192.82230.43207.73119.40315.55188.2340.43327.93
Henryk Wieniawski107.55291.95118.2884.53157.4589.53196.75330.07302.8214.85
Herman Melville128.98256.40154.87110.6867.88312.680.40260.83266.25357.33
Hermann Hesse100.85358.0082.65116.18341.73267.13350.35142.3737.1555.10
Hillary Clinton211.97348.63231.43225.82133.83240.45141.2885.93191.33134.83
Honoré de Balzac59.33254.8841.8593.1097.9366.55112.40168.18223.27332.93
Howard Hughes272.72259.20255.03260.47328.1757.72328.67274.2899.1881.52
Hugo Chávez124.72104.87105.05167.05265.60104.57213.02114.07203.42143.95
Igor Strawiński86.03105.25101.20115.43142.1572.9750.85164.7047.7259.47
Immanuel Kant32.1314.4820.2870.50109.00310.05280.75211.8858.17175.90
Immanuił Wielikowski79.30294.75102.05122.22119.88101.30210.98226.6375.6571.48
Isadora Duncan65.22236.3065.8070.40323.60271.65349.30140.9336.1254.35
Iwan Groźny161.12193.40149.48186.27159.28180.9872.4093.63352.65296.27
Izaak Newton283.6892.52260.95327.1837.50344.13349.88225.63240.9862.45
J. K. Rowling, Joanne Rowling128.38175.37150.03157.53197.9882.42346.32162.93227.23164.78
Jacek Fedorowicz114.92233.18125.6070.50232.23292.055.1243.25166.85118.35
Jacek Hugo-Bader348.6578.73338.68339.5354.73177.93254.12123.28212.27148.63
Jacek Kuroń341.93182.65347.40308.52351.28202.28321.5324.93160.97112.92
Jacek Malczewski111.92354.17133.8874.78183.12292.7071.2546.07345.7833.63
Jack Nicholson32.10179.0351.6324.75245.12296.50359.7039.13166.48116.68
Jacqueline Kennedy Onassis125.1725.60122.4281.77164.8369.57264.6511.32150.13108.55
Jacques Cousteau79.67132.1359.8238.93115.25184.7532.78294.53107.9586.23
Jacques Lacan22.95310.53357.0718.40143.57282.58286.25256.6886.8076.03
James Hillman21.9723.302.62335.85314.77321.15234.95356.92142.10102.80
James Joyce313.35122.65330.48308.8286.9547.0836.18167.8343.7857.40
Jan Czochralski209.8820.38214.32252.30141.22175.6598.38184.9854.8262.73
Jan Himilsbach40.23211.5738.336.57130.73104.92293.2716.75153.03109.03
Jan Jakub Kolski308.52154.07304.25344.47250.07148.78241.30119.92210.40147.72
Jan Lechoń352.4311.404.98307.93110.53219.73263.33248.0282.0073.77
Jan Witold Suliga267.93166.98259.78224.52194.684.95193.88102.52201.38141.32
Jan Żabiński19.2792.5826.6546.8898.67150.68240.02238.4777.9772.10
Jane Fonda269.32141.98285.55258.65329.88300.30358.6840.02171.13119.75
Janelle Monáe248.98110.17243.50237.13201.62312.38241.68257.65272.45215.98
Janina Porazińska186.2538.63211.98232.73207.5390.7355.75170.0548.4560.15
Janusz Korwin-Mikke212.9866.03194.65207.83206.05114.7871.6263.72180.82127.30
Janusz Palikot212.87101.23219.68173.92144.1353.42328.37163.50227.02165.57
Jarosław Kaczyński86.42350.7368.82102.9265.67300.93151.2290.47192.40134.72
Jawaharlal Nehru232.62130.52219.50209.72182.32277.50153.12204.2063.4366.23
Jean Harlow342.3721.40328.635.53292.68224.5332.88297.83108.9585.92
Jean Reno126.9248.03113.4088.03187.67259.53143.6288.72190.60134.32
Jean Sibelius255.92142.50276.63236.75247.97274.95218.0392.537.8042.63
Jean-Marie Le Pen88.48118.78102.0785.3225.4533.10254.877.18146.90106.37
Jean-Michel Jarre150.8518.87162.52105.42203.20259.20146.7789.78191.23135.05
Jean-Paul Sartre89.67325.6386.4244.95218.4554.27332.83272.3597.5781.43
Jerzy Buzek101.2074.08124.2291.20119.9239.7742.2754.73172.95121.98
Jerzy Grotowski138.0525.95122.17167.57200.48173.85312.6327.38159.10113.85
Jerzy Owsiak192.65173.05212.20164.72163.5386.33208.02112.85203.20144.32
Jerzy Paramonow13.33210.7030.80333.87121.18101.65292.5715.22153.42108.87
Jerzy Prokopiuk73.50308.6750.5848.10147.10111.00292.4518.37153.12109.63
Jewgienij Jewtuszenko115.67304.42142.4589.0078.32145.02301.8723.33156.20111.98
Jiddu Krishnamurti50.80265.3758.9088.45101.8095.20212.63227.7874.5770.80
Jim Jarmusch302.7042.35295.45349.38347.7741.50207.13105.80203.87142.43
Jim Morrison255.7039.22270.88210.3871.65147.0283.7366.45184.02128.63
Jimi Hendrix244.83118.07242.95247.60227.53114.8569.3762.47181.67127.25
Joachim Von Ribbentrop39.92210.0213.1539.3280.9838.40187.22218.6369.8368.68
Joan Baez289.0263.73287.93264.72243.2535.8337.8852.32177.65123.62
Joanna d’Arc295.35350.12278.47250.88311.67220.2362.83311.9894.5775.72
Johann Cruyff34.4291.6714.220.4210.47234.98122.3779.22188.77130.98
Johann Wolfgang von Goethe155.18342.17145.98176.43273.53355.95225.20318.78116.62238.83
Johannes Kepler285.4764.07275.58288.58188.27348.63223.82278.6583.90352.42
John Cage162.5785.23145.02179.38181.83247.2564.00299.97115.2389.98
John Fitzgerald Kennedy67.83167.2050.5876.7548.4353.05117.15323.70122.6793.33
John Lennon196.27303.53218.55153.22182.6743.6843.2055.53176.03124.30
John M. Addey83.8565.80104.6078.77202.52135.12156.12335.65129.5897.03
John Nash82.2021.68102.1277.2320.6231.87255.337.05146.75106.20
John Ronald Reuel Tolkien282.97330.62270.08309.25226.80343.95180.12215.4566.7367.30
John Wayne64.03228.1766.6334.58288.30101.62355.85282.12100.9582.80
John Wayne Gacy356.00358.82330.30313.6065.8573.9054.1057.08178.57123.75
Jorg Heider306.0339.97288.53313.68189.45312.45168.7791.68197.33137.22
Jorge Luis Borges150.8814.72142.38144.65191.62214.87257.07244.0386.6576.62
Jorge Mario Bergoglio265.90312.53281.82307.60199.50273.53346.5035.92168.95118.43
Joseph Campbell5.92123.686.07339.0021.986.22317.70269.9293.1878.80
Joseph Conrad251.40101.33259.30230.58190.0837.27117.8256.62349.8834.97
Joseph Goebbels216.78272.12210.93190.70223.58180.45240.23237.9582.2274.38
Joseph Ratzinger25.15194.03358.2759.2089.47350.57246.980.85144.30104.02
Josephine Baker72.18207.1765.8399.6284.5877.22344.60277.4899.0782.00
Józef Chełmoński225.37141.88206.52197.9096.10167.771.8023.43332.0327.52
Józef Piłsudski252.78353.35232.80270.52260.08330.52238.58101.9712.3744.62
Józef Stalin266.37192.80281.77269.40235.85307.57356.45154.1837.2554.98
Juan Perón194.1256.12218.77168.10195.33125.50216.92228.0777.9872.67
Julia Roberts214.05144.78223.87168.07273.75151.377.13177.20233.35171.97
Julian Assange100.63217.68114.0785.47321.55237.2861.68189.53240.70177.20
Julian Tuwim170.63331.43179.35150.7835.0293.70203.58222.5375.8071.82
Juliusz Słowacki161.68101.87170.85118.73234.1724.18238.13216.70244.18344.72
Justyna Kowalczyk299.180.95290.80317.65331.80244.63213.95247.87267.92209.50
Karen Blixen27.7559.5042.3023.2713.97145.8580.38179.7552.0760.93
Karl Marx43.9341.2763.6357.52110.78282.93345.80259.50266.13355.92
Karol Świerczewski321.8356.92296.388.3775.03156.97240.12238.8277.5571.80
Karol Wojtyła (Jan Paweł II)57.3562.6748.5544.85202.42131.00154.92335.47128.9796.40
Katarzyna II41.5383.1317.5083.8737.9293.27337.13235.3869.35188.07
Katharine Hepburn51.0357.5238.1018.40285.7899.02354.80282.45100.5782.52
Kazimiera Szczuka90.90143.87114.9755.6577.47100.20359.38165.88229.80166.00
Keanu Reeves159.70106.32159.95113.90111.8255.87331.03160.40225.43163.82
Ken Kesey174.1264.30199.75159.33240.95229.68335.5034.95164.68117.20
Ken Wilber312.00345.93315.45293.52321.65287.50154.3886.93195.10135.42
Klaus Kinski204.70351.60223.28196.2246.65317.35234.77356.40146.50106.10
Krystian Zimerman253.28288.27265.65222.20359.50179.15246.27126.73211.65150.35
Krystyna Janda267.08293.30245.57309.80320.8541.47205.33107.28203.50143.05
Krzysztof Kamil Baczyński301.6095.92305.20347.40343.05168.37174.50333.77132.6597.50
Księżna Diana99.67325.0293.2054.40151.65305.08297.80143.33218.63155.98
Kurt Cobain331.82103.38348.45356.57211.80115.68358.72173.23234.35169.80
Kurt Vonnegut228.08124.67213.57248.93308.07213.35195.13339.70138.15101.17
Kurt Waldheim268.28128.90262.80274.82300.47102.38148.12324.70128.9295.82
Lampião76.92156.8056.6836.15131.47152.77236.00236.1779.8873.33
Le Corbusier193.2564.63211.10170.95145.40219.20124.93192.9059.7764.90
Lech Kaczyński86.45351.1068.82102.9565.68300.93151.2290.47192.40134.72
Lech Wałęsa185.03180.28176.55154.3876.82139.1286.5268.77181.92128.42
Lech Wałęsa rektyfikowany185.03180.13176.55154.3876.82139.1286.5268.77181.92128.42
Leni Riefenstahl148.6811.27159.43123.63111.78310.17292.12257.2793.1579.57
Leo Varadkar297.52170.90283.77250.67298.07124.88163.38230.37259.42199.30
Leon Cyboran216.7056.75204.63248.1798.1835.17256.604.22151.05108.53
Leonard Cohen177.75334.00197.23162.73133.75205.85322.4830.67162.70115.97
Leonardo da Vinci33.62333.079.2554.40315.70331.42194.17112.10180.33124.13
Leonardo DiCaprio228.65195.72209.75229.88219.60338.08108.78209.40248.58188.30
Leopold Stokowski28.0031.5713.2842.08109.7059.1343.33164.9045.5758.15
Leopold Tyrmand55.4533.4344.5342.43202.80130.77154.88335.42128.9396.37
Leszek Balcerowicz298.47266.10295.87251.93295.25233.33126.0078.32190.78132.50
Leszek Miller100.90158.03126.82137.97157.53197.97116.1378.98185.90130.52
Leszek Weres57.02140.4032.1319.5511.85167.5598.3072.25183.85128.12
Lew Trocki225.10142.60243.68181.7751.90332.989.98158.3740.5256.68
Lewis Carroll306.27243.23282.25262.93265.67328.23164.17314.05295.128.87
Linda Lovelace288.9040.90304.87265.13303.72282.33155.7087.70195.15135.93
Lisa Marie Presley312.17351.85330.33277.62348.32153.208.20178.83236.35172.50
Liza Minnelli351.48109.139.021.02106.10206.05108.0073.58187.68129.80
Loreena McKennitt329.12195.87307.50315.2342.58180.15253.35123.92212.52149.10
Louis Braille283.45129.55274.25320.95192.55344.02240.20218.93245.77342.67
Louis de Funes126.93230.23109.47167.80170.88318.7387.55309.73118.3091.57
Lucia dos Santos1.0799.82352.52318.18265.0892.00349.32282.4299.8381.80
Lucky Luciano242.47243.47251.58222.50241.60184.97243.22239.5081.6373.95
Ludwig Boltzmann331.431.33304.804.7821.08338.13301.970.52321.5521.35
Ludwig Feuerbach125.1217.68123.10135.6771.42207.70179.60192.72233.18339.05
Ludwig Wittgenstein36.72358.8338.5243.5250.73278.27133.57199.2261.0564.85
Ludwik II król Bawarii151.5563.57176.55178.58323.8240.77314.389.60324.3224.77
Ludwik XIV162.77125.65173.97123.98265.43212.68300.97201.30228.6260.32
Ludwik XVI149.92217.88150.23186.95171.43149.00281.30339.72127.17250.90
Ludwik Zamenhof262.53147.93261.85281.93210.87113.55146.0065.00354.3736.75
Maciej Lorenc255.83199.72238.78245.62205.80313.53242.48258.05272.70216.20
Madonna143.10161.53155.63120.5345.37206.38259.13132.68212.30151.63
Małgorzata Kidawa-Błońska44.38108.9545.7549.7890.33172.12252.92123.12210.85147.83
Mao Zedong274.50134.15255.78320.18235.8852.13203.87224.0371.5369.40
Marc Edmund Jones188.83136.52213.02210.83254.23243.13137.22197.0762.1365.90
Marcel Proust108.1834.37107.57153.57191.48100.70275.70116.3024.0049.62
Marek Grechuta258.27326.10250.72245.60123.00201.82113.8575.30188.35131.65
Marek Kondrat204.08292.32194.00197.23255.78327.65176.5799.48197.35139.53
Margaret Thatcher199.50148.63203.80242.08189.47284.48223.78352.47144.23104.90
Margaux Hemingway327.50135.08345.03331.78243.8076.47219.33109.63205.93143.62
Maria Curie224.57346.48246.63235.58239.62328.00235.28102.7212.8345.12
Maria Konopnicka61.62226.7875.8881.7571.00292.40283.73357.62319.2521.35
Maria Schneider7.0832.7720.32343.83228.4322.30191.9799.93200.70139.28
Maria Vetsera358.77342.72350.4722.93179.2578.63279.13112.5320.6547.38
Marian Krzaklewski149.62274.95176.83128.22217.77332.87169.7598.27195.43138.17
Marie Marvingt331.75156.87346.68285.03244.57211.62318.52132.4228.5350.82
Marine Le Pen133.03272.03130.78145.72119.82159.0325.53176.78233.75171.28
Marion Maréchal-Le Pen257.9040.55273.60299.87234.3298.10283.05274.43281.22226.30
Mariusz Szczygieł162.8347.03158.63146.15127.15116.33357.30169.55229.75168.07
Mark Zuckerberg54.13228.7229.4845.47229.60282.62222.22252.28270.97210.08
Marlene Dietrich275.42127.10272.28320.42295.97290.43287.20258.2089.9277.37
Marlon Brando14.1513.0727.2558.85287.72259.90210.15349.00137.73100.40
Martha Argerich74.60201.0098.3287.17343.5862.3751.5257.28174.90122.70
Martin Heidegger183.53200.42208.95149.17151.98270.03148.85201.1764.4766.92
Martin Luther237.3211.03249.17222.43211.27207.30222.00258.75249.28192.75
Martin Luther King295.13349.58311.77340.5581.8831.17265.353.95150.88107.32
Maryla Rodowicz256.35301.80253.08243.23123.12201.52113.9575.38188.32131.67
Marylin Monroe70.45319.0866.7828.75350.73326.83231.43359.00142.22103.55
Mateusz Morawiecki89.2530.4086.3789.2889.57150.7223.68175.22234.27170.30
Maurits Cornelis Escher86.0565.4871.20116.5337.28180.97247.68240.5282.3874.50
Maximilien de Robespierre45.4328.3565.304.77137.02258.28332.82355.92132.63262.38
Mel Gibson282.50180.00299.28313.13233.33151.03239.17121.02210.18148.23
Meryl Streep90.7244.3870.28108.4268.83300.52151.5790.73192.38134.82
Michael Jackson156.13344.90145.40137.0752.02208.53259.12133.50212.57152.08
Michaił Gorbaczow341.13136.18329.93296.35117.63100.48290.3313.43154.22109.05
Michał Anioł Buonarroti354.02332.72328.6824.70348.73303.60106.95224.03232.50170.05
Michel Foucault201.15299.68218.08191.7347.55317.32234.38356.52146.42106.10
Michel Gauquelin231.30247.82213.22265.9599.2533.27258.123.82151.27108.43
Mick Jagger122.1753.97130.92163.5742.20125.4881.9767.78179.80126.77
Mikołaj II Romanow57.223.0760.52102.2027.455.80242.80100.4016.2845.85
Mikołaj Kopernik340.23246.27356.487.23321.77244.5578.60214.92228.23165.67
Miles Davis64.43231.4553.5321.70346.30326.48231.88358.82142.13103.42
Miley Cyrus241.88236.18237.18282.45117.43188.57313.07285.58287.05233.13
Mireille Mathieu119.4243.13135.97160.40169.10199.52118.6280.02186.17131.05
Mohammad Ali298.30326.28315.00320.4533.5771.8851.6356.45179.78124.87
Mohandas Gandhi188.93139.93213.77226.43228.4050.17252.37111.6818.4047.65
Monica Bellucci187.42122.68175.67144.12129.3355.70329.18162.13226.15164.80
Monica Lewinsky120.7738.98115.10148.4320.12308.0788.95199.23244.80182.22
Nadia Boulanger172.80150.68177.30181.67132.55215.07123.13191.6060.0365.05
Naomi Campbell60.48251.5243.2089.2882.50207.5844.55184.83239.48174.77
Narendra Modi173.75241.97173.93158.85234.10329.75172.8299.12196.22138.87
Nastassja Kinski303.7737.55315.68350.6291.10289.43292.30144.58221.22157.55
Niccolo Machiavelli50.95302.8770.2322.57341.97117.3334.92192.92217.83155.38
Niccolo Paganini214.13101.42237.20197.23192.27266.43267.3097.28188.77305.88
Nicolas Sarkozy308.177.85326.60261.359.78113.17230.33115.12208.23145.88
Nicolás Maduro241.10203.23240.23224.08139.00333.90306.42155.17223.88161.98
Niels Bohr194.40184.18187.77233.95132.33172.4898.23184.0355.1762.95
Nikola Tesla107.82194.0088.12104.83198.958.5895.5753.93350.3535.52
Norbert Wiener244.58238.23224.60243.6721.5394.52212.30226.8074.6770.92
Nostradamus271.62225.90274.20302.37108.63100.93105.40338.63292.70243.58
O. Pio św. (Francesco Forgione)64.0896.5361.73103.9756.80207.17109.53188.5357.7763.60
Ole Nydahl358.55261.43331.70350.70290.3744.6741.9253.13176.25122.28
Olga Tokarczuk309.38228.47322.38309.95297.53317.13303.07149.30223.43159.48
Olivier Messiaen258.57114.85251.27225.38220.08163.923.38285.38106.4384.95
Oprah Winfrey308.98244.52319.15308.85233.5776.63219.03110.30206.05144.07
Oriana Fallaci97.634.6576.7551.97147.3263.87266.4211.27149.27107.82
Oscar Pistorius239.73123.52223.08215.18327.48343.30250.75261.22274.25218.15
Osho258.47285.23276.38282.17271.03142.62291.4715.52157.98111.88
Oskar Kolberg333.370.80336.93359.2735.67155.43296.35242.37257.55349.65
Oswald Spengler68.65323.5064.0356.33118.1312.3224.82154.9842.7757.22
Otto von Bismarck10.90278.63346.9034.00301.00184.58310.23246.75259.90351.77
Pablo Picasso213.70261.88234.43185.75102.6053.4239.37167.0745.4758.82
Pancho Villa75.03135.6751.2832.00109.25306.951.67145.8238.6355.50
Papusza, Bronisława Wajs143.8032.12140.17102.13145.47144.329.63283.45106.0385.57
Patrice Macmahon82.20324.42100.2768.3769.20347.08226.58211.18242.78344.52
Paul Dirac134.77191.70131.12106.13102.35311.97292.97257.4292.7779.38
Paul Gauguin76.70151.7296.5364.27120.15111.68354.6021.25332.6027.45
Paul Getty264.17223.40256.25231.10352.0215.03191.62219.1569.5068.58
Paul Hogan193.78126.75204.90202.35305.852.4228.9051.32173.83122.88
Paul McCartney86.60137.4378.3549.00122.6891.8365.2061.97177.12124.37
Paul Newman306.03331.65283.32284.4223.63278.87223.70349.07141.62102.17
Paulo Coelho150.12246.85145.03147.2796.67229.90134.7885.52189.10133.50
Paweł Adamowicz219.70320.37240.12266.28261.0591.00340.60168.37229.37167.83
Pedro Almodóvar181.43214.13198.33221.90130.95292.40162.3794.90194.40137.47
Percy Bysshe Shelley133.05345.05155.50132.60204.77204.7832.13138.92207.27322.35
Philip K. Dick264.58314.62263.60305.6391.3530.57261.923.47151.33107.93
Philippe Descola87.656.0269.08104.5066.57300.82151.3290.55192.40134.75
Pierre Cardin99.83197.5382.38135.23252.53189.97181.52343.52134.3799.68
Pierre Curie53.68211.9029.1818.6573.6584.28126.6762.93356.5837.40
Pina Bausch123.9830.88116.1088.13135.1043.2343.9355.60173.47122.65
Piotr Natanek259.43170.18245.60301.32105.62279.38287.23145.75220.28158.05
Piotr I78.72242.2789.4854.20333.10160.121.17348.07305.1393.12
Pola Negri283.75291.05302.52326.2772.60160.07237.43237.5378.2272.20
Priscilla Presley63.52221.6241.7822.8016.98167.6899.0572.63183.77128.20
Rafal Prinke297.75237.08312.62251.102.45114.52229.72115.55208.20146.12
Rafał Wojaczek254.43278.32255.67240.87123.20201.20114.0775.47188.28131.70
Ralph Waldo Emerson63.60125.0785.0527.45127.68175.93163.93187.48232.08338.17
Raquel Welch163.03213.52164.25117.15160.9045.6744.6856.13174.78123.72
Reinhard Heydrich346.58239.28330.42315.207.251.53315.73269.6293.1578.70
René Descartes10.5335.1829.4535.7582.0015.40152.1314.68136.6218.78
René Girard272.70117.80292.20299.00223.77246.75210.43344.05140.10101.62
René Goscinny140.65202.25130.08115.1736.68322.43229.77358.83144.37105.35
Richard Feynman50.2366.9830.455.22165.3375.80128.53327.52124.4894.05
Richard Tarnas332.2723.23308.45303.12190.50318.62167.1291.05197.03136.60
Richard Wagner60.58316.1835.5859.70303.87123.68288.92235.73254.57350.42
Ringo Starr104.67124.03125.1889.40122.2340.3742.5754.88173.02122.08
Robert De Niro143.50344.32168.15170.4856.13130.4084.1768.50180.42127.42
Robert Graves120.98148.40101.12165.82146.92111.03210.87225.8377.1572.37
Robert Kubica255.6565.28270.17298.15316.48285.95232.17253.90270.58213.68
Robert Redford145.97169.22168.23159.97125.65254.67350.8539.57165.73117.92
Robert Walter224.3728.97207.87184.37198.02160.334.13283.80107.0385.55
Robin Williams118.22339.52142.12160.20101.9313.87177.85100.83196.88138.77
Roger Penrose134.9365.25162.27126.55184.18124.92288.1319.30154.73111.27
Roger Vadim304.85345.55316.23266.37275.130.53256.050.42148.42105.87
Roman Polański144.97112.45126.38176.25204.97175.27312.1027.32159.35114.02
Ronald David Laing193.43329.03215.93159.45197.77356.53244.030.93148.35107.30
Ronald Reagan316.9349.40292.00334.17274.28223.7730.85296.53109.4586.10
Ronda Rousey312.45356.83326.28266.3817.00353.47258.57265.30276.83219.90
Rudi Dutschke347.22334.780.0229.1543.4213.5328.6048.70174.32121.02
Rudolf Diesel357.7738.85351.022.27239.2044.73111.4256.07352.5535.22
Rudolph Steiner337.33167.55355.25318.3535.60140.08156.0268.03358.2537.72
Rudy Giuliani67.27143.8242.8359.28123.57140.0587.1068.83181.52126.80
Ruhollah Chomeini180.3886.55206.43163.72132.33307.57291.18257.6093.6779.70
Sadi Carnot138.77256.25152.53161.85190.90146.60221.10337.22306.4716.78
Salvador Allende94.2366.70106.95109.17112.40133.459.60285.37104.2084.55
Salvador Dali50.222.5053.4734.6055.1816.87320.65269.3894.0279.50
Samuel F.B. Morse37.23335.0552.0565.1326.40172.2212.35130.17205.98321.73
Sándor Kőrösi Csoma - dzień urodzenia7.3382.28346.23332.7770.22326.80292.8597.85191.15310.97
Sándor Petőfi279.78150.30278.52281.73298.3257.2333.28277.62275.13358.92
Sean Connery151.75173.87179.00197.0788.25102.72275.4314.90153.25110.42
Ségole`ne Royal179.35352.10191.45148.20155.0085.63206.45112.48202.72143.98
Shōkō Asahara341.1784.28315.67297.3332.87110.20231.17113.97207.95145.10
Sharon Tate304.08162.50303.73320.72268.67108.3865.7260.65181.93126.22
Shirley Temple33.7789.2723.5215.53342.7320.78258.575.08146.43105.30
Shoko Asahara340.6276.78315.42296.7232.48110.22231.17113.98207.97145.10
Sigmund Freud46.3374.6557.8026.20183.37359.5787.5550.58349.8534.42
Sinéad O`Connor255.77206.03235.73262.97182.28124.00353.03174.20232.78170.58
Slobodan Milosević147.38123.13149.25179.7821.7377.5558.1560.23176.32124.70
Sławomir Mrożek97.42144.4880.58132.7349.6590.68278.6515.18151.40109.02
Sophia Loren176.87320.73195.90161.62133.20205.67322.5330.68162.68115.95
Stanisław August Poniatowski296.58173.37315.18314.30215.83189.78359.10248.8375.07197.85
Stanisław Grof98.90299.37101.2780.37161.65116.57290.8019.13153.58110.28
Stanisław Ignacy Witkiewicz336.2896.20322.53318.80333.42150.1777.33181.9050.7260.27
Stanisław Lem169.87305.03186.62134.48146.05177.25176.97337.15134.82100.02
Stanisław Tym114.62229.50124.9870.17232.15292.105.1243.23166.83118.35
Stefan Wyszyński130.00343.72110.70155.18191.88274.40281.13253.0290.4578.33
Stefan Żeromski218.98236.45213.30246.6278.25241.97203.2089.156.0742.32
Stéphane Mallarmé357.2866.70334.250.4723.93288.48283.33354.45318.1719.88
Stephen Hawking287.13169.87297.40320.7028.1272.7051.8356.63179.85125.12
Steve Irvin332.52174.88308.00338.60315.33322.58305.72148.32223.47158.93
Steve Jobs335.737.73314.35291.1729.08110.50231.15114.12208.03145.22
Susan Atkins46.6725.3256.1889.98145.65268.20136.1283.98190.72132.57
Światosław Florian Nowicki304.65339.83306.08257.85299.98234.18125.5078.13190.75132.37
Tadeusz Gajcy319.3094.45330.20319.18234.90198.83187.15338.45134.4598.37
Tadeusz Grabianka287.3343.57287.70303.53272.0556.82111.15280.9593.62218.20
Tadeusz Kantor15.57280.63353.05335.65351.90344.5586.77314.85117.6390.30
Ted Kaczynski60.75140.4582.3718.08106.0385.7761.7760.43177.17123.83
Tenzin Gyatso XIV Dalajlama102.92159.7285.50148.23198.27223.47340.0334.97162.27115.42
Teresa z Avili, św.16.18172.6714.42359.1068.7572.35246.7525.43319.73270.10
Terrence McKenna233.63151.85244.95235.55247.12221.23128.8780.80189.93133.37
Thor Heyerdahl192.5338.73215.82237.33214.90312.4592.25307.73120.2392.27
Thorwald Dethlefsen258.72115.73238.08227.28265.43226.43128.4879.80190.52133.20
Tina Turner244.0067.23247.65264.98334.80358.8825.2549.37175.23122.92
Tomasz „Czapkins” Mackiewicz 293.03308.70308.00309.50264.23345.62104.80212.22250.85189.32
Tomasz Beksiński243.9367.03264.72247.7050.30226.85265.35136.33215.57154.10
Tomasz Lem353.60164.75326.10328.2319.70148.0712.62177.32236.45171.50
Tomasz Mackiewicz293.07309.20308.05309.55264.25345.63104.80212.22250.85189.32
Tomasz Stawiszyński352.2742.655.124.40112.9586.80145.20226.18258.30196.03
Václav Havel192.1377.55183.08218.37155.57258.92347.3838.57167.45118.78
Viktor Orbán69.33173.9051.7545.07148.6312.40323.10151.37223.62159.52
Vincent Van Gogh9.65260.7225.60358.07356.13264.2745.9736.80342.2230.75
Vivien Leigh222.45309.08245.55198.87111.70283.5777.05303.82118.2290.97
Vladimir Nabokov31.73167.5016.32354.22122.67215.80263.35247.3582.6574.25
Whitney Houston136.7017.08160.27131.22188.5019.47319.98154.45222.95160.98
Whoopie Goldberg (Caryn Elaine Johnson)230.57222.08218.57249.55200.08149.65233.42122.30208.80148.43
Wiktoria Królowa Anglii62.1263.6838.9226.5817.67316.92358.73263.37267.98357.33
William Blake246.85102.05236.97289.07140.27240.98316.80349.28135.35259.87
William Styron80.63332.6870.9293.73111.02290.92218.32355.33140.27102.63
Winston Churchill247.72149.62227.60262.03196.55203.57309.60135.2228.4251.45
Wisława Szymborska99.65330.2879.9780.73111.32219.08193.55347.52136.50100.82
Witold Gombrowicz131.8243.05154.80139.40113.2329.82318.10266.3396.9881.33
Władimir Majakowski116.95193.05141.63137.98132.2355.68187.42216.6272.6770.38
Władimir Putin193.9262.90203.18221.70266.5249.73197.45108.38201.17142.65
Władimir Uljanow Lenin32.40303.4042.65346.8823.6056.15268.35108.2219.7547.12
Władyslaw Broniewski266.13183.23285.75251.72258.53188.12245.93240.9080.9873.50
Władyslaw Reymont46.6794.3723.7010.52125.55333.75231.1295.6013.7744.67
Władysław Anders139.12357.62161.18101.78310.4224.92177.93212.4271.0269.73
Władysław Grabski103.805.38127.67137.20103.65175.07312.95129.1730.6052.35
Władysław Mamert Wandalli49.98348.4547.2885.0742.92329.9575.4846.88347.7533.57
Władysław Strzemiński239.2325.23250.77285.80212.6355.97200.87222.1772.5070.03
Włodzimierz Zylbertal156.78251.62156.00175.5377.72263.92282.03142.40216.85155.83
Wojciech Cejrowski95.53298.8095.3784.3566.8847.23334.92156.78225.28161.88
Wojciech Jaruzelski103.7021.9086.9585.92114.07219.05193.68347.47136.63100.93
Wojciech Sady88.5060.22101.1287.12211.7841.63188.25103.22198.95139.60
Yehudi Menuhin32.68279.5242.0878.22135.8016.70101.15319.28119.9091.57
Yves Saint Laurent129.33292.22138.67138.57114.43254.73351.8339.52165.15117.47
Zbigniew Boniek342.63238.80318.1524.63272.23144.47242.73118.67210.15146.90
Zdzisław (18:06) Beksiński335.62167.48310.2521.1885.3236.17268.975.60149.85106.60
Zdzisław (23:00) Beksiński335.82170.28310.3521.3585.3836.20268.985.60149.83106.60
Zuzana Čaputová90.02333.10115.08109.250.43311.3884.92198.93245.40181.77
Planety są stanowczo tym, co w urodzeniowym horoskopie jest najważniejsze. Ludzie mogą być urodzeni w różnych miesiącach, czyli pod różnymi znakami zodiaku, mogą też mieć ascendent w różnych miejscach, ale jeśli będą mieć też samą dominującą planetę - np. Jowisza - wtedy będą uderzająco do siebie podobni!