Zaloguj się lub zarejestruj w AstroAkademii!
Zyskasz więcej możliwości: więcej tekstów, udział w forum, własną kolekcję kosmogramów. Skorzystasz z doświadczeń innych uczestników AstroAkademii, poznasz ich horoskopy. Dołączysz do kursów astrologii. Abonament tylko 11 zł miesięcznie.

Cykle planet w historii i polityce – tematy webinariów

Webinarium lipcowo-sierpniowe „Astrologia w historii i przyszłości: krótki kurs n.t. cykli planet w historii i polityce” wypełnia się treścią – czyli wiadomo, o czym kolejno będę opowiadać. Oto tematy:

Czerwiec 26. Cykl Saturna dla Polski

Lipiec 03. Dwie wojny światowe i cykl Saturn-Pluton

Lipiec 10. Rewolucja Francuska, Wiosna Ludów i hippisi: cykl Uran-Pluton

Lipiec 17. Męcząca kwadratura Uran-Pluton 2010-2018

Lipiec 24. Pokolenie czarodziejów z koniunkcją Neptun-Pluton

Lipiec 31. Saturnowo-Plutonowe epoki: 1883, 1914, 1947, 1983

Sierpień 07. Jesień Narodów 1989 i jej precedensy: cykle Urana, Neptuna i Saturna

Sierpień 21. Co nas czeka w kolejnej epoce Saturna-Plutona od 2020?

Webinaria będę prowadzić na ClickMeeting (https://clickmeeting.com/pl/). Do obserwowania webinariów wystarczy dowolna internetowa przeglądarka. Do aktywnego udziału czyli zadawania pytań i pokazywanie się ekranie potrzebna jest kamerka internetowa z mikrofonem, ale też można pytać przez czat.

Wcześniej konieczne jest zarejestrowanie się w AstroAkademii (http://www.astroakademia.pl/) (jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś/eś) i wykupienie abonamentu na ten kurs (przez stronę „cennik i płacenie” – dla zalogowanych w AstroAkademii).

Będąc uczestnikiem AstroAkademii (czyli zarejestrowany i z opłaconym abonamentem) będziesz dostawać emailem linki do aktualnych webinariów.

Zobacz też ogłoszenie:
Astrologia w historii i przyszłości: krótki kurs n.t. cykli planet w historii i polityce prowadzi Wojciech Jóźwiak (+aktualności)

komentarze

1. Wojna • autor: Ylvaluiza2019-06-07 17:09:56

Jak dziś donosi jeden z portali informacyjnych: "Prezydent Donald Trump przyznał, że istnieje możliwość wojny z Iranem. Dodał, że sam tego nie chce". Nie chce, ale musi? 
Planety są stanowczo tym, co w urodzeniowym horoskopie jest najważniejsze. Ludzie mogą być urodzeni w różnych miesiącach, czyli pod różnymi znakami zodiaku, mogą też mieć ascendent w różnych miejscach, ale jeśli będą mieć też samą dominującą planetę - np. Jowisza - wtedy będą uderzająco do siebie podobni!