Ukraina 2022 .405


Wojciech Jóźwiak   2022-04-21 09:44:56   [14964.405]  
Bartłomiej Sienkiewicz o
"Bliższe rzeczywistości wydaje się myślenie o Rosji i jej przywództwie jako o religijnych terrorystach z bombami nuklearnymi." , pisze Bartłomiej Sienkiewicz (tak, ten B.S.) w: Putin na wojnie religijnej
 • Jutrzenka: Bardzo ciekawy artykuł. Ja już od dawna myślę,że tu się dzieje coś na innym poziomie niż materia. Bardzo dobrze,ze relikwie poszły na dno skoro ważniejsze od ludzi. Wogóle co za pomysł oddawania kultu przedmiotom. Tu ani Franciszek się nie popisa a o cerkwi prawosławnej i Cyrylu lepiej nie mówić. Oni wszyscy jeszcze myślą,że można po staremu. A tu wszystko się sypie. U nas pociągi przesta jeździć pociągi a zamiast zamknięcia nieba nad ukrainą być może sostanie zamknięte niebo nad Polską jeśli władze jakiś decyzji nie podejmą.
Wojciech Jóźwiak   2022-04-24 21:48:50   [14972.405]  
Nasz ulubiony Ołeksij Arestowycz o przyszłości Ukrainy
Jak Ukraińcy przestali się bać rosyjskiej armii i jak chcą teraz odzyskać Donbas i Krym. Wywiad: Elizawieta Antonowa, mówi: Ołeksij Arestowycz, ten co studiował u Podwodnego (alias Kamieńskiego). Polecam, warto. Arestowycz prawdopodobnie w swoich prognozach na najbliższe miesiące korzysta z astrologii. Np. gdy mówi, że w październiku Rosja ponownie zaatakuje, ale to już będzie jej ostatni raz.
Fragment:
"Czy wiesz, że za plecami rosyjskich wojsk nie ma już ani jednego rosyjskiego żołnierza? Jeśli przełamiemy tę linię, możemy dotrzeć aż na Krym. Rosjanie osłabną, a nasi partyzanci i siły specjalne pójdą ich wyciąć w krzakach. To szaleństwo będzie trwało jeszcze miesiąc lub dwa, bo po prostu zabijemy wszystkich, zmieciemy wszystkie ich oddziały."
W innym miejscu z tego co mówi, wynika obraz powiązań miedzy RU ezoteryką a polityką/władzą. Dla nas egzotyka!
 • Jutrzenka: Czyli co? Ta wojna moze skonczc sie do pazdziernika? Wczoraj z przerazeniem uslyszlam mlodego przedstawiciela wladzy ktory mowił tak jakby ta wojna na naszym terytorium sie toczyła. A jak ja słucham to o ukrainskie złoza chodzi. sprzetu i ludzi rosjanie nie maja tylko rakiety ktore do anglii doleciec moga, Nasze władze nas ta wojna wykoncza a to nie o nas chodzi.
 • Beata: Ja też uważam że nasze władze mają coś z głową... 
Marula   2022-04-28 21:41:28   [14975.405]  
Wolski o wojnie
polecam ten kanał. w ciągu miesiąca ma 158 tys. subskrybentów.
https://www.youtube.com/watch?v=QNbzrtfDT-w
Lola   2022-04-28 21:51:51   [14976.405]  
Polska armia chce wkroczyć do Ukrainy

Polska armia chce wkroczyć do Ukrainy to wydaje się być dość ważny artykuł! Brzmi jak doskonała wymówka, trochę podobne do retoryki wywiadu USA, który ostrzegał przez wkroczeniem Rosji do Ukrainy.

 • Lola: nie mogę znaleźć oryginału tego artykułu na Moscow Times, może usunęli?
Wojciech Jóźwiak   2022-04-30 22:21:47   [14980.405]  
Tekst Wojciecha Suchomskiego polecam
Wojtek Suchomski zamieścił na Facebooku -- a ja republikowałem w blogu"WJ i Goście.PL", polecam, oto:

Wojciech Suchomski: [photo]Noc upiorów
O zaćmieniu Słońca, nocy Walpurgi, święcie Beltane i wojnie. Spisuję tu główne wątki dyskutowane przez ostatnie 2 miesiące: może komuś przydadzą się te przemyślenia.


 • Fabrycy: Tekst ciekawy analitycznie/geopolitycznie, choć najbardziej interesujące zagadnienie astro (zaćmienie) jedynie markuje/konstatuje - bez wchodzenia w prognostyczne szczegóły. 
  Zgodnie z tradycją: zaćmienie poprzedza/wywołuje/powoduje/oznacza zdarzenia mające miejsce w jakiś czas [miesiące] po zaćmieniu. (to, co pamiętam z dawnych lektur - że zawsze były to jakieś cholerne plagi i utrapienia. Typu: "pylica, głód, nędza").
  Technicznie/teoretycznie rzecz biorąc - było to (na szczęście;) raczej "słabe", niezbyt "ścisłe" zaćmienie - odległość nowiu od węzła: 12 stopni - czyli sporo. 

 • Jedynie prawda jest ciekawa: "André Barbault was passionate about mundane astrology and he believed to have discovered correspondences between planetary cycles and major stages of world history. Patrice Guinard is rather skeptical about that[4]. However, noting that the Russian Communist Party took power under the conjunction of Saturn and Neptune in 1917, André Barbault announced in 1955 a "reshuffle" or "succession of statesmen in the Kremlin" during the Saturn-Neptune conjunction of 1989. This announcement remains his greatest predictive success."


  Mam wrażenie, że to w ogóle jest szerszy wątek.. Gdy ktoś "za szybko" coś widzi, to nie jest prorokiem, bo zbiorowa świadomość tego nie rejestruje. Abstrahując teraz od wątków politycznych - przykłąd: gdy Korwin-MIkke w latach 1995-2005 mówił o czekającej USA wojnie z Chinami, to był wyśmiewany jako idiota... Gdy Bartosiak to mówi w latach 2106-2020 to jest geniuszem... 
 • Jedynie prawda jest ciekawa: To oczywiście @tekst W. Suchomskiego, który pisze "Czy w ogóle można było jednak przewidzieć wojnę? 17 lat temu po raz pierwszy dowiedziałem się o cyklach wojny, opracowanych przez André Barbault i dopracowanych przez Roberta Doolaarda."
 • Wojciech Jóźwiak: Barbault i Doolarda mam odnotowanych do nauczenia się, ale na razie czekają. Z wojnami jest problem, że ludzie/państwa wszczynają wojny przy byle astro-wskaźniku. Problem z wojną jest taki, jak odróżnić wielką wojnę od małej wojny. Szczęśliwie dla astrologów I WŚw. wszczęła się w momencie wybitnie astrologicznie pro-wojennym, podobnie II WŚw. ...Oj, dużo byłoby tych spekulacji, może napiszę o tym kiedy indziej.
Wojciech Jóźwiak   2022-05-06 19:29:13   [14991.405]  
Co było w Rosji 1 cykl Saturna temu?
Co było, gdy poprzednio Saturn był ok. 24 stopni Wodnika, jak teraz? Oto kosmogram: Szturm Białego Domu w Moskwie 4 października 1993.
Wiki: Kryzys konstytucyjny w Rosji 1993. Tam podana godzina. Wtedy Jelcyn kosztem ok. 200 zabitych rozbił post-radziecką opozycję.
Ciekawe, że była wtedy ostra kwadratura Saturn-Pluton, ta wojenna. Ścisła była koniunkcja Uran-Neptun i w chwili rozpoczęcia szturmu była w wyróżnionym miejscu: w chwilowym IC. Kolejny ślad, że w kontekście Rosji trzeba uważać na Neptuna.
Jedynie prawda jest ciekawa   2022-05-11 22:37:47   [15004.405]  
Oblanie ambasadora
Bardzo dobry tekst PROF. BOGDANa GÓRALCZYKa


https://nowakonfederacja.pl/rosjanie-dostali-nowe-narzedzie-propagandy-czas-na-dyplomatyczny-krok-do-tylu/

MOże być pod paywall'em. 
Czy ktoś pokusił się o analizę astro zdarzenia?
 • Wojciech Jóźwiak: Z profesorem Góralczykiem zgadzam się, sprawa jest poza dyskusją. Czy znasz Jedynie Prawdo (lub Ktoś inny) czas incydentu?
 • Wojciech Jóźwiak: Polecam też Trudna sztuka dyplomacji. “To jest niemądre i szkodliwe”. Witold Jurasz.
 • Jutrzenka: Konkurs Eurowizji,najbardziej polityczny konkurs na świecie! Ukraińskie elity dały nam 0 punktów. No to widać na  jaką wdzięczność od elit możemy liczyć!
 • Jutrzenka: My będziemy moralnym zwycięzcą a odbudowywać Ukrainę będą Niemcy!
Wojciech Jóźwiak   2022-05-27 16:47:12   [15054.405]  
O tzw. Kaliningradzie Paulina Siegień u Jurasza
Wojciech Jóźwiak   2022-06-02 10:10:05   [15077.405]  
Rewolucja na granicie
Dowiaduję się mało znanych u nas faktów z historii Ukrainy. Oto Rewolucja na granicie 1990-10-02 -- zamieściłem kosmogram (początku) tego wydarzenia: strajk głodowy w Kijowie (na dzisiejszym "Majdanie" czyli Placu Niepodległości). Jest artykuł w angielskiej Wiki: Revolution_on_Granite, ale w Wiki PL nie ma. O RnG wspomina dzisiejsza Krytyka Polityczna: "Żadnej społecznej fascynacji kulturą rosyjską w Ukrainie nie będzie". Kosmogram uderza niebywałą kumulacją septyli, co jeszcze raz potwierdza, że 7-krotne aspekty pokazują nakierowanie w przyszłość, mają "moc prognostyczną". Sława Ukraini.
Marula   2022-06-08 20:22:08   [15089.405]  
wojna Polski z Rosją
https://strategyandfuture.org/o-nieuchronnosci-wojny-polski-z-rosja-i-polskim-planie-zwyciestwa-czesc-1/
niestety czeka nas czas zbrojeń. w konsekwencji duże wydatki, kosztem poziomu życia.
dziś Kaczor mówił w Sochaczewie o nieuchronności intensywnych zbrojeń, tak aby Rosji nie opłacało się nas napadać.
 • Wojciech Jóźwiak: Tylko żeby to zrobili mądrze, a nie głupio jak większość dotąd.
Wojciech Jóźwiak   2022-06-16 08:14:56   [15118.405]  
Zastój i depresja z Marsem w Baranie
To co się w ostatnich dniach (lub ok. 2 tygodniach) dzieje w zw. z wojną obronną Ukrainy, wprawia mnie w astro-poznawczy dysonans. Mars idzie przez znak Barana, w którym też rezyduje Jowisz, więc powinno być dynamicznie, dziarsko, pod hasłami "naprzód!", a sytuacja powinna być podobnie dynamicznie zmienna. Tymczasem trwająca wojna, coraz mniej "nadziejna" dla Ukraińców, mieszkańcom Zachodu znudziła się, przywódcy kluczą i faktycznie zdradzają wspólną sprawę, kombinują z Rosją, jakby stracili wiarę, że UA w jakikolwiek sposób wygra i kalkulują, jakby najmniej stracić na domniemanym przez siebie zwycięstwie Rosji. Sytuacja jest depresyjna -- i gdzie tu ten aktywny Mars, w Baranie?
Wojciech Jóźwiak   2022-06-27 17:19:21   [15172.405]  
Terrorystyczny atak Rosjan na centrum handlowe w Krzemieńczuku 2022-06-27
Terrorystyczny atak Rosjan na centrum handlowe w Krzemieńczuku. Rakietą w miejsce pełne ludzi. Liczba zabitych i rannych nie jest znana. Kwadratura Słońca do Jowisza.
 • Fabrycy: I uściślająca się kwadratura Mars/Pluton. Bezwzględność działania/okrucieństwo. (możliwe, że w momencie uderzenia rakiety, Mars był stosunkowo niedaleko od zachodniego horyzontu.)
 • Wojciech Jóźwiak: Tak. Zło podnosi głowę. Nie tylko w osobie Rosji.
 • Gracja: Tak jakby cofajacy sie Saturn mowil ;ja jeszcze z wami nie skonczylem ; a Pluton z usmiechem  a ja wam zrobie piekne  lato no i masz 42 st , wczoraj o godzinie 23 bylo dolkladnie 32 st czystej cholery mozna dostac  nie wiem czy przetrzymamy do jesieni ufff ps a i ktos mi zazdroscil (nie pamietam juz kto) na webinarze temperatury  to sie moze teraz wylozyc legalnie do slonka bo i was chyba nie ominelo w jakims stponiu pozdrawiam Gracja
 • Komodorak: W USA też niewesoło:
  https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-06-28/usa-ciala-46-osob-znaleziono-w-ciezarowce-w-teksasie-zmarli-z-powodu-udaru-i-wyczerpania/
 • Wojciech Jóźwiak: Tu na futażu, prawdopodobnie z kamery ochroniarskiej, jest dokładny moment zbombardowania marketu w Krzemieńczuku: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5226867404062553&id=100002180355339 --- Ten czas użyłem do poprawienia kosmogramu.

Pisz komentarz  tytuł:

Link do tego wątku forum: Ukraina 2022 .405