Ogłoszenie

Kurs astrologii 2023 – Astrologia Samopoznania

1) Kurs zaczynamy od początku roku 2023 (od 1 stycznia 2023).

– Ale dołączyć możesz także później, po tym terminie.

2) Kurs trwać będzie przez rok 2023, do grudnia
– ale przewiduję, że zmieni swój charakter z początkiem lata, czyli w czerwcu 2023. Doświadczenie uczy, że potrzeby i oczekiwania uczestników typowo zmieniają się w tym czasie.

3) Tytuł Kursu, „Astrologia Samopoznania” dobrze oddaje to, czym będziemy się zajmować. Zadaniem każdego z nas (każdej Uczestniczki, każdego Uczestnika) jest znalezienie swojego miejsca w (mówiąc emfatycznie) Wielkim Kręgu Świata, czyli w przestrzeni możliwości – możliwych charakterów, możliwych typów psychologicznych, możliwych dróg biograficznych, możliwych życiowych krajobrazów (lifescapes) – którą bada i udostępnia astrologia.
Bo nie wystarczy, gdy wiesz, że np. „jestem Byk z Księżycem w Wodniku, ascendentem w Raku i mam trygon Słońca do Saturna”, ale również niezbędnym jest wiedzieć, czym różni się to od sytuacji, gdyby Twoje Słońce było np. w Rybach lub w Lwie, ascendent w (powiedzmy) Wadze, a Saturn byłby też w aspekcie, ale (np.) w kwadraturze do Marsa.

Zgodnie z powyższym, poznamy astrologiczne systematyki (systemy znaczeń): planet, osi i sektorów horoskopu, żywiołów, znaków zodiaku i punktów harmonicznych, aspektów i binastrii. Przy okazji zajrzymy do pokojów sąsiadów, czyli do podziałów i systemów używanych w psychologii, ale też w enneagramie i kartach tarota.

4) Jak i przy pomocy jakich zręcznych sposobów będziemy pracować?

Nasz Kurs astrologii jest czysto internetowy. Jedyne, co musisz mieć, to przeglądarka, którą już masz, skoro czytasz to ogłoszenie.
Będziemy używać narzędzi, które są na stronach AstroAkademii. Do naszej komunikacji używamy forum AstroAkademii (które to forum ma większość funkcjonalności social media). Kosmogramy rysujemy przy pomocy dwóch astro-programów, które są wszyte w strony AA. Korzystamy z programów do gromadzenia, przeglądania i sortowania kosmogramów, które również u nas są.

Przy pomocy narzędzi, które są na stronach AA możesz stworzyć własną kolekcję horoskopów (np. swojej rodziny, znajomych lub klientów, wydarzeń z życia), która to kolekcja będzie dostępna (widoczna) tylko dla ciebie. Oczywiście, jeśli zechcesz, możesz te kosmogramy udostępniać innym uczestnikom AA.

Co tydzień prowadzę webinaria: w środy od godz. 19:00 do 20:00. Webinaria nieparzyste (nr 1, 3, 5 itd.) będą na tematy kursowe (i będą częścią Kursu), parzyste zaś (nr 2, 4 itd.) będą kontynuować dotychczasowy cykl binastrii planet. Webinaria są rejestrowane i można je przeglądać później. Pierwsze kursowe webinarium będzie 4 stycznia, kolejne 18 stycznia, 1 lutego itd.

5) Uczestnikom Kursu robię astroanalizy, czyli opisuję ich urodzeniowy układ planet, znaczenia poszczególnych planet w ich miejscach urodzeniowego kosmogramu-horoskopu (na osiach, w sektorach, w punktach harmonicznych, w aspektach) i podaję wskazówki do dalszych samodzielnych badań nad własnym horoskopem. Astroanaliza jest zawarta w programie i w cenie kursu. Astroanalizy są przedstawianie na forum Kursu, ale na życzenie mogą być zastrzeżone tylko dla osoby horoskopowanej.

6) Co robisz, żeby wejść do Kursu?

A. Rejestrujesz się w AstroAkademii, w tym również zapisujesz swoje dane urodzeniowe. (Wszystko to jest objaśnione w formularzu rejestracji.)
(Nie dotyczy, jeśli już jesteś uczestniczką/uczestnikiem AA.)

B. Opłacasz udział w Kursie.

C. Dostajesz szczegółowe informacje i zaczynasz działać.

7) Cena: udział w Kursie wymaga opłacenia abonamentu w AstroAkademii: 30 zł/miesiąc, plus 207 zł „wpisowego”, które jest jednocześnie opłatą za astroanalizę. Płacisz online na stronie AA.

Życzę pasjonującego poznawania astrologii!

Wojciech Jóźwiak
19 grudnia 2022