2016-09-26. Wojciech Jóźwiak. Cykl: Aktualności AstroAkademii

« „Astrologia Ilustrowana” – cykl webinarium ruszył... SPIS ↓ Kurs: astrologia samopoznania »

Co nowego w AstroAkademii?

W tym sezonie – który teraz się zaczyna, jak to w zwyczaju na uczelniach – prowadzę dwa kursy.

Pierwszy jest przeznaczony dla początkujących: „Astrologia w 12 lekcjach”, bo faktycznie tych lekcji tyle będzie. Ale są to lekcje prowadzone na żywo przez Internet, czyli webinaria. Uczestnicy widzą mnie i, jeśli trzeba, także siebie nawzajem, na ekranie. Uwaga: przez zwykłą przeglądarkę jak Mozilla Firefox, Chrome lub IE – nie trzeba do tego instalować specjalnego oprogramowania. Za to trzeba mieć kamerkę, mikrofon i słuchawki, ale to jest sprzęt, który teraz wszyscy mają. Więc podłączenie się do naszego e-salonu (e-klasy) i udział w interaktywnym wykładzie lub ćwiczeniach jest całkiem łatwy.

Kurs ten kończymy przed Bożym Narodzeniem. Jest pomyślany tak, żeby dać wykład podstawowych pojęć astrologii, takiej astrologii, którą ja sam posługuję się w praktyce. Ten nurt astrologii chętnie nazywam „astrologią harmoniczną”, ponieważ u jej podstaw leży analiza harmoniczna czyli ogólna metoda badania zjawisk falowych. Na kursie jednak nie będziemy sięgać do wyższej matematyki i poradzimy sobie bez dalekiego sięgania do teorii. Dbam o to, żeby pojęcia, których używam, były możliwie proste, wyłożone po kolei i zrozumiałe dla każdego zainteresowanego. Nie trzeba mieć wcześniej przerobionych jakichś wstępnych kursów astrologii – ten będzie właśnie wystarczająco wstępny.

Pierwsze webinarium jest w środę 28 września 2016, początek o godz. 18:30, ale wszystkie następne spotkania – w kolejne poniedziałki.

Drugi kurs jest dalszym ciągiem tego, który prowadziłem w sezonie 2015/16 i adresowany jest do doświadczonych uczestników AstroAkademii, dlatego nazwałem go „podyplomowym”. I dlatego ogłaszam go tylko na wewnętrznych (ezoterycznych, tak!) stronach AstroAkademii. Nastawiony będzie na własną pracę, na samodzielne badania i ustalenia uczestników, a na webinariach będziemy dzielić się swoimi postępami. Start dzisiaj, 26 września, g. 18:30, kolejne spotkania w środy.

Prócz tego stopniowo i krok po kroku doskonalę sposoby podglądania planet, wydobywania informacji z ich układów. Po szczegóły zapraszam na strony AstroAkademii. Większość tych sposobów jest dostępna nawet z e-ulicy, czyli bez logowania.

2016-09-26. Wojciech Jóźwiak. Cykl: Aktualności AstroAkademii

« „Astrologia Ilustrowana” – cykl webinarium ruszył... SPIS ↓ Kurs: astrologia samopoznania »

Pisanie komentarzy niedostępne.