2020-06-08. Wojciech Jóźwiak. Cykl: Aktualności AstroAkademii

« Kurs „Podróż przez zodiak” czyli parada... SPIS ↓ Trochę inaczej w AstroAkademii »

Podróż przez zodiak: cykl webinariów 2020

...właściwie dla wszystkich interesujących się astrologią.

Webinaria w każdą środę do października 2020
(Cykl zaczęty 11 września 2019)

Zodiak praski


Na kolejnych wykładach-webinariach omawiam kolejne „gorące punkty” zodiaku, tzn. prócz początków znaków zodiaku także punkty harmoniczne pięciokrotne i siedmiokrotne. Razem tych punktów jest 52. Jeśli jest potrzeba, omawiam też inne elementy astrologicznej przestrzeni, tzn. planety, żywioły, aspekty, osie horoskopu i sektory oktotoposu.

Charakter i symbolika omawianych punktów zodiaku, oraz ich wpływ na ludzi, jest ilustrowany przykładami w postaci horoskopów znanych osób oraz (rzadziej) wydarzeń historycznych. Omawiane sławne postaci rozważamy jako „emanacje” tych miejsc w zodiaku, w których mają urodzeniowe Słońce, Księżyc bądź zgrupowania planet. Na jednym webinarium prezentuję od trzech do sześciu horoskopów wraz z ich nosicielami

Udział w webinariach nie wymaga wcześniejszej znajomości astrologii. Możesz ją poznawać w trakcie tego cyklu.

Webinaria odbywają się w każdą środę od godz. 19:00 do 20:00 – trwają zawsze 1 godzinę. Są rejestrowane i dostępne później dla uczestników AstroAkademii.

Udział w webinariach wymaga wcześniejszego zarejestrowania się w AstroAkademii
Co jakiś czas webinaria są ogłaszane w Tarace wraz z linkami (adresami dostępu) do nich i te są ogólnodostępne, także dla osób niebędących uczestnikami AstroAkademii.

Odpłatność: w ramach abonamentu AstroAkademii, czyli 1 zł za dobę, najmniejsza wpłata 11 zł.

Abonament jednocześnie daje dostęp do zasobów AstroAkademii, czyli do forów dyskusyjnych i ich historii, do bazy danych astro-wydarzeń i horoskopów znanych ludzi, do programów rysujących kosmogramy, efemeryd, progresji i innych narzędzi astrologa, i do nagrań wcześniejszych kursów.

Webinaria odbywają się przez serwis ClickMeeting — https://clickmeeting.com/pl, ale by brać w nich udział, nie trzeba rejestrować się na stałe w ClickMeeting.

Webinaria (na stronie ClickMeeting) dostępne są pod adresem www, który za każdym razem jest podany co najmniej dzień wcześniej na stronie forum AstroAkademii i rozsyłany uczestnikom e-mailem.

Do obserwowania webinariów wystarcza przeglądarka internetowa. Nie trzeba instalować niczego dodatkowego.

Dyskusje na tematy webinariów prowadzimy na forum AstroAkademii — w odpowiednich wątkach forum. Podczas webinarium na bieżąco działa czat.

Do cyklu webinariów (czyli do abonamentu AA) możesz dołączyć w każdej chwili.


W AstroAkademii, więc także na webinariach, używamy pseudonimów (nicków). Swój pseudonim określasz podczas rejestracji. Nie jest konieczne podawanie swoich astrologicznych danych urodzeniowych. (Chociaż oczywiście możesz to zrobić, gdyż na stronie AstroAkademii znajdziesz na to formularz i wyświetlanie swojego horoskopu.) Pseudonim jest twoją jedyną tożsamością w AstroAkademii i na webinariach. (Ja jako administrator znam także twój adres email.)

2020-06-08. Wojciech Jóźwiak. Cykl: Aktualności AstroAkademii

« Kurs „Podróż przez zodiak” czyli parada... SPIS ↓ Trochę inaczej w AstroAkademii »

Pisanie komentarzy niedostępne.