« Wojciech Jóźwiak - o mnie SPIS ↓ Akademia Astrologii. Co możesz tu robić? »

Udział w AstroAkademii

Serwis Akademia Astrologii dzieli się na trzy strefy dostępu:

ZIEL Pierwsza strefa: strony dostępne z e-ulicy, czyli bez rejestracji ani logowania, widoczne dla każdego. Tutaj możesz czytać artykuły i niektóre fora (oznaczone zielonym kółkiem), ale nie możesz pisać na forach. Możesz rysować kosmogramy, ale bez zapamiętywania ich.

ŻÓŁTY Druga strefa: do niej masz dostęp, jeśli masz opłacony abonament. Wymaga to także zalogowania, a wcześniej rejestracji. Masz dostęp do forów oznaczonych żółtym kółkiem: w nich czytasz i piszesz. Możesz zapamiętywać kosmogramy, czyli prowadzić własną galerię kosmogramów. Możesz opcjonalnie podać swoje dane urodzeniowe (zapisać je w bazie danych) – wtedy widzisz kosmogramy współuczestników AstroAkademii.

CZERWONY Trzecia strefa: dostęp mają tylko imiennie upoważnione osoby.


Zasady udziału w Akademii Astrologii:


Kontakt ze mną: wj@astroakademia.pl.


O mnie: Astrologią zajmuję się od lat 1980-tych. Wypracowałem własny styl, własne podejście do tej dziedziny wiedzy. Z wykształcenia jestem biofizykiem, co wpływa na moje podejście do astrologii - jestem zwolennikiem rozsądku, logiki i korzystania z dorobku nauk przyrodniczych i psychologii. Staram się iść śladem takich odnowicieli astrologii, jak Michel Gauquelin, John Addey i Richard Tarnas.
Prócz astrologii zajmuję się również takimi systemami symbolicznego poznania, jak tarot, Księga Przemian (Yijing) i enneagram.
Zajęcia z astrologii w Internecie prowadzę od września 2004; wtedy powstała witryna Akademia Astrologii.   Więcej»

« Wojciech Jóźwiak - o mnie SPIS ↓ Akademia Astrologii. Co możesz tu robić? »