Ogłoszenie

Astrologiczne analizy
zawierające profil i prognozę

#1. Astroanalizy w ramach AstroAkademii

Wykonuję astroanalizy, czyli badanie indywidualnych horoskopów dla uczestników/uczestniczek AstroAkademii.
Co oznacza, że aby mieć zrobioną astroanalizę, wcześniej rejestrujesz się w AA i działasz dalej jako uczestnik/uczestniczka naszej społeczności.

Rejestracja w AA wymaga podania swoich danych urodzeniowych (data, czas i miejsce urodzenia). Używamy tam pseudonimów (nicków), prawdziwe imiona-nazwiska pozostają nieznane. Więcej o działalności AstroAkademii przeczytasz w: „Co możesz tu robić?

Udział w AA jest płatny. Abonament wynosi 1 zł/dobę, dla dłuższych okresów są zniżki (patrz cennik); płacimy on-line.
Astroanaliza jest płatna osobno: 207 zł.

Astroanalizy przedstawiam na forum AstroAkademii, na stronach o ograniczonym dostępie (widzialności). Osoba „astro-analizowana” ma możność zadawania pytań i dodawania swoich komentarzy na bieżąco, podobnie inni uprawnieni uczestnicy AA. Na życzenie mogę astroanalizę przedstawić i omówić poufnie, tj. na stronie dostępnej tylko dla omawianej osoby i dla mnie, czyli z dostępem „1:1”. Także, na życzenie, przysyłam tekst astroanalizy jako plik w formacie PDF, do wydrukowania.

Astroanaliza obejmuje astro-portret (astro-profil) osoby, czyli typ charakteru i przedstawienie szczególnych cech i możliwości rozwojowych, oraz jak one wynikają z pozycji planet w urodzeniowym kosmogramie. Zawiera też punkt p.t. „specjalności”, czyli które astrologiczne zjawiska dana osoba może obserwować na własnym przykładzie. W ramach astroanalizy wskazuję też zbliżające się zwrotne momenty w życiu osoby, w perspektywie kilku najbliższych lat. Astroanaliza w ramach AstroAkademii nie obejmuje szczegółowej prognozy. Tę wykonuję osobno i nie na forum AA; prognozę przysyłam w pliku PDF; płatna jest osobno po uzgodnieniu ze mną; koszt 301 zł. Patrz punkt „2” niżej.

Oczywiście, jeśli zapiszesz się do AstroAkademii za względu na astroanalizę, to możesz też swobodnie korzystać ze wszystkich innych możliwości, których dostarcza nasz serwis.

W razie potrzeby, po więcej informacji pisz do mnie: astro@wojciechjozwiak.pl.

Przeczytaj także krótki artykuł: Klienci i kursanci (30 maja 2022).

#2. Prognozy lub przedłużenie prognozy na 2 lata

Dla osób, które wcześniej miały wykonaną astroanalizę, przedłużam prognozę na kolejne 2 lata.
To samo robię dla osób, które dostały astroanalizę w ramach AstroAkademii (czyli jak w punkcie #1 wyżej).
Prognozę przysyłam na adres e-mail w pliku PDF. Koszt 301 zł.
Najbliższy termin wykonania prognozy:


Nr konta: Wojciech Jóźwiak Szkolenia, 50 1020 5558 1111 1910 6970 0094 (bank Inteligo)