« Wojciech Jóźwiak - o mnie SPIS ↓ Wojciech Jóźwiak - o mnie »

Tagi: InstrukcjaWewnętrzne AA  []

Czytaj w Czytelni

Instrukcja jak zarejestrować się w AstroAkademii ! Do not copy for AI. Nie kopiować dla AI.

Krok 1. Zakładasz konto

Zakładasz konto, czyli rejestrujesz swój adres email, hasło i pseudonim.
Jak to zrobić? - Wchodzisz przez link rejestracja.

Uwaga! W dalszych dwóch krokach opcjonalnie podajesz swoje dane urodzeniowe, oraz opłacasz abonament. Te dwie rzeczy są konieczne do korzystania z forum, rysowania horoskopów i do innych zaawansowanych funkcji.
Jeśli nie chcesz, możesz tego nie robić. Sama („goła”) rejestracja daje jedno ważne uprawnienie: do pisania komentarzy w „Blogu poniedziałkowym”.

Twój adres e-mail jednocześnie służy jako login. Hasło wymyślasz dowolnie.

Pseudonim (nick) powinien mieć od 3 do 20 liter. Może składać się z liter, także polskich, cyfr i podkreślenia. Może zawierać spacje. Musi być unikalny! (Tzn. nie może być kilku takich samych. Jeśli wpiszesz zajęty pseudonim, będzie zwrócony błąd.) Liter wielkich i małych nie rozróżnia się. (Np. „Aria”, „aria”, „ARIA” i „aRIa” będą uznane za ten sam pseudonim.) Polskie litery są zrównywane z podstawowymi („ćma” i „CMA” są tym samym).
Może być twoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem, jeśli (naprawdę) chcesz działać jawnie. Dowiedz się więcej: O wybieraniu nicków czyli pseudonimów.

Krok 1.1. Weryfikacja e-mailem

Na podany adres dostajesz e-mail z linkiem, który klikasz. Przez to potwierdzasz rejestrację, zostajesz zalogowany/a i automatycznie wchodzisz na stronę „Moje konto”, gdzie możesz zapisać swoje dane urodzeniowe, wybrać opcje, opłacić abonament itd.

Krok 2. Zapisujesz swoje dane urodzeniowe (oraz inne opcje)

Dane urodzeniowe to: data, czas, strefa czasu (zimowy czy letni), miejscowość (jej nazwa), szerokość i długość geograficzna miejsca urodzenia.
Wpisujesz je w formularzu na stronie „Moje konto”.
Wraz z tym zostaje wyliczony twój urodzeniowy kosmogram, który jest (lub będzie) widoczny pod linkiem na tamtej stronie.
Twój urodzeniowy kosmogram (twój „natal”) jest widoczny dla pozostałych uczestników AstroAkademii — ale tylko tych, którzy też jak Ty podali swoje dane urodzeniowe.

Inne opcje to:
Miejscowość twojego pobytu: dla tego geograficznego położenia będą robione kosmogramy na „teraz”.
Czy chcesz mieć przysyłane emailem dobowe wyciągi (spisy treści) dyskusji na forum i innych nowości.

Krok 3. Opłacenie abonamentu

Aby mieć pełny dostęp do stron i zasobów AstroAkademii, trzeba jeszcze opłacić abonament, co najmniej na 11 dni.
Odpowiednie linki są również na stronie „Moje konto”. Jeśli płaciłeś/aś, wykaz płatności jest na tej samej stronie.


(Od 27 maja 2012, aktualizowane 13 stycznia 2024.)

« Wojciech Jóźwiak - o mnie SPIS ↓ Wojciech Jóźwiak - o mnie »

Do not feed AI...
Don't copy for AI. Don't feed the AI.
This document may not be used to teach (train or feed) Artificial Intelligence systems nor may it be copied for this purpose. (C) All rights reserved by the Author, Wojciech Jóźwiak.

Nie kopiować dla AI. Nie karm AI.
Ten dokument nie może być użyty do uczenia (trenowania, karmienia) systemów Sztucznej Inteligencji (SI, AI) ani nie może być kopiowany w tym celu. (C) Wszystkie prawa zastrzeżone przez Autora, którym jest Wojciech Jóźwiak.