« Wojciech Jóźwiak - o mnie SPIS ↓

Akademia Astrologii. Co możesz tu robić?

Co zawierają strony i projekty AstroAkademii? Co tu znajdziesz?


1) Artykuły do czytania

AstroAkademia zawiera obszerny zbiór tekstów z astrologii, w tym z astrohistorii (czyli związków historii z cyklami planet). Inne nasze tematy, to enneagram i tarot. W sumie jest ok. 580 artykułów: zobacz spis.

2) Zbiór kosmogramów

AstroAkademia zbiera kosmogramy znanych osób i postaci historycznych (jest ich ponad 800) i kosmogramy wydarzeń historycznych – ponad 700. Będąc uczestnikiem AstroAkademii możesz tworzyć własną kolekcję kosmogramów. Opcjonalnie możesz je udostępniać współuczestnikom albo zachować do własnej wiadomości.
Kosmogramy są rysowane na dwa sposoby: generowane są trwałe pliki graficzne (tak działa strona-program chart_show.php) lub kreślony jest obraz ekranowy (tak działa drawCanvas.php).

3) Forum dyskusyjne

Większość „życia” (aktywności) AstroAkademii toczy się na forach dyskusyjnych. Zamiast czytać o nich, po prostu je zobacz.
Wątki forum mają różne stopnie dostępności, co poznasz po kolorowym kółku w menu:
zielone ZIEL – przeczytasz bez logowania ani rejestracji czyli z e-ulicy. Pisać w nich można będąc uprawnionym użytkownikiem;
żółte ŻÓŁTY – dostępne w sensie czytania i pisania dla wszystkich uprawnionych użytkowników AstroAkademii;
czerwone CZERWONY – dostępne dla członków imiennej listy;
szare PRIVATE – kontakt 1:1, peer to peer – nie jest to forum, tylko dwuosobowy kanał kontaktu.

4) Uprawnieni użytkownicy i ich kosmogramy

Żeby zostać uprawnionym uczestnikiem/uczestniczką AstroAkademii: rejestrujesz się, logujesz i opłacasz abonament*. Ważny szczegół: przy rejestracji podajesz/zapisujesz swoje dane urodzeniowe, przez co twój urodzeniowy kosmogram staje się widoczny dla innych uczestników AA. AstroAkademia jest społecznością osób, które wzajemnie znają swoje horoskopy!
*Abonament wynosi 1 zł/dobę, dla dłuższych okresów są zniżki.

5) Cykle wykładów-webinariów

Obecnie, od maja 2022, prowadzę cykl webinariów na temat binastrii, czyli o tym, co wynika z połączenia astro-właściwości dwóch planet lub gdy dwie planety są ważne/dominujące w horoskopie. Lub: jak cechy pewnej planety są modyfikowane przez obecność innych planet.
Webinaria są dostępne dla uprawnionych uczestników AA (czyli trzeba mieć ważny abonament). Webinaria są nagrywane, a nagrania dostępne dla uprawnionych u. AA. Więcej zobaczysz przez menu.
Webinaria odbywają się co tydzień w środy w godzinach 19:00 – 20:00; wcześniej są ogłaszane na stronie głównej.

6) Astroanalizy czyli badanie horoskopów

Przedstawiam analizy horoskopów – czyli robię astroanalizy – uczestników AstroAkademii. W nich omawiam, które planety są dominujące i do którego planetarnego typu należysz (także do ewentualnych innych typów); co wynika z rozkładu planet w sektorach horoskopu, z aspektów oraz z aktywności punktów harmonicznych. Wskazuję, od czego jesteś „specjalistą”, tzn. które zjawiska astrologiczne są dobrze widoczne i warte obserwowania przez ciebie jako nosiciela swojego szczególnego horoskopu. Przedstawiam także nadchodzące ważniejsze tranzyty. Chętnie odpowiadam na pytania.
Astroanalizy mogą być robione (tzn. przedstawiane-omawiane) w kontakcie 1:1, czyli na stronie z szarym kółkiem; wtedy czytamy tylko ty i ja. Mogą też być robione w grupie imiennej osób, które już same przeszły przez podobne astroanalizy (czyli na stronie forum z czerwonym kółkiem). Wybór formy – czy 1:1 czy w grupie – zależy od ciebie, ale stanowczo zachęcam do dyskusji w grupie.
Astroanalizy są dodatkowo płatne, zobacz.

O mnie: Astrologią zajmuję się od lat 1980-tych. Wypracowałem własny styl, własne podejście do tej dziedziny wiedzy. Z wykształcenia jestem biofizykiem, co wpływa na moje podejście do astrologii: jestem zwolennikiem rozsądku, logiki i korzystania z dorobku nauk przyrodniczych i psychologii. Staram się iść śladem takich odnowicieli astrologii, jak Michel Gauquelin, John Addey i Richard Tarnas.
Prócz astrologii zajmuję się również takimi systemami symbolicznego poznania, jak enneagram, tarot i Księga Przemian (Yijing).
Zajęcia z astrologii w Internecie prowadzę od września 2004; wtedy powstała witryna Akademia Astrologii. Przeczytasz o mnie więcej»

E-mail do mnie: wj@astroakademia.pl, astro@wojciechjozwiak.pl.

« Wojciech Jóźwiak - o mnie SPIS ↓

Pisanie komentarzy niedostępne.