« Wojciech Jóźwiak - o mnie SPIS ↓ Cena, sposób płacenia »

Czytaj w Czytelni

Akademia Astrologii. Co możesz tu robić? ! Do not copy for AI. Nie kopiować dla AI.

Co zawierają strony i projekty AstroAkademii? Co tu znajdziesz?


1) Artykuły do czytania

AstroAkademia zawiera obszerny zbiór tekstów z astrologii, w tym z astrohistorii (czyli związków historii z cyklami planet). Inne nasze tematy, to enneagram i tarot. W sumie jest ok. 597 artykułów: zobacz spis.

2) Zbiór kosmogramów

AstroAkademia zbiera kosmogramy znanych osób i postaci historycznych (jest ich ponad 900) i kosmogramy wydarzeń historycznych – ponad 770. Będąc uczestnikiem AstroAkademii możesz tworzyć własną kolekcję kosmogramów. Opcjonalnie możesz je udostępniać współuczestnikom albo zachować do własnej wiadomości.
Kosmogramy są rysowane na dwa sposoby: generowane są trwałe pliki graficzne (tak działa strona-program chart_show.php) lub kreślony jest obraz ekranowy (tak działa drawCanvas.php).

3) Forum dyskusyjne

Większość „życia” (aktywności) AstroAkademii toczy się na forach dyskusyjnych. Zamiast czytać o nich, po prostu je zobacz.
Wątki forum mają różne stopnie dostępności, co poznasz po kolorowym kółku w menu:
zielone ZIEL – przeczytasz bez logowania ani rejestracji czyli z e-ulicy. Pisać w nich można będąc uprawnionym użytkownikiem;
żółte ŻÓŁTY – dostępne w sensie czytania i pisania dla wszystkich uprawnionych użytkowników AstroAkademii;
czerwone CZERWONY – dostępne dla członków imiennej listy;
szare PRIVATE – kontakt 1:1, peer to peer – nie jest to forum, tylko dwuosobowy kanał kontaktu.

4) Uprawnieni użytkownicy i ich kosmogramy

Żeby zostać uprawnionym uczestnikiem/uczestniczką AstroAkademii: rejestrujesz się, logujesz i opłacasz abonament*. Ważny szczegół: przy rejestracji podajesz/zapisujesz swoje dane urodzeniowe, przez co twój urodzeniowy kosmogram staje się widoczny dla innych uczestników AA. AstroAkademia jest społecznością osób, które wzajemnie znają swoje horoskopy!
*Abonament wynosi 1 zł/dobę.

5) Cykle wykładów-webinariów

Obecnie, od maja 2022, prowadzę cykl webinariów na temat binastrii, czyli o tym, co wynika z połączenia astro-właściwości dwóch planet lub gdy dwie planety są ważne/dominujące w horoskopie. Lub: jak cechy pewnej planety są modyfikowane przez obecność innych planet.
Webinaria są dostępne dla uprawnionych uczestników AA (czyli trzeba mieć ważny abonament). Webinaria są nagrywane, a nagrania dostępne dla uprawnionych u. AA. Więcej zobaczysz przez menu.
Webinaria odbywają się co tydzień w środy w godzinach 19:00 – 20:00; wcześniej są ogłaszane na stronie głównej.

6) Roczny kurs astrologicznego prognozowania, 2024

Kurs zaczął się od początku stycznia 2024. Wciąż można dołączyć.
Na kursie uczę astrologicznego prognozowania w oparciu o tranzyty i cykle planetarne. W ramach przygotowań badamy własną astro-biografię, czyli przebieg życia na tle układów planet i ciekawe przypadki z życia znanych osób.
Wykorzystujemy webinaria (on-line), forum i kontakty 1:1 na stronach AstroAkademii. Uczestnicy Kursu mają dostęp do wszystkich (wciąż powiększanych) zasobów i funkcjonalności AstroAkademii.
Więcej o Kursie»O mnie: Astrologią zajmuję się od lat 1980-tych. Wypracowałem własny styl, własne podejście do tej dziedziny wiedzy. Z wykształcenia jestem biofizykiem, co wpływa na moje podejście do astrologii: jestem zwolennikiem rozsądku, logiki i korzystania z dorobku nauk przyrodniczych i psychologii. Staram się iść śladem takich odnowicieli astrologii, jak Michel Gauquelin, John Addey i Richard Tarnas.
Prócz astrologii zajmuję się również takimi systemami symbolicznego poznania, jak enneagram, tarot i Księga Przemian (Yijing).
Zajęcia z astrologii w Internecie prowadzę od września 2004; wtedy powstała witryna Akademia Astrologii. Przeczytasz o mnie więcej»

E-mail do mnie: wj@astroakademia.pl, astro@wojciechjozwiak.pl.

« Wojciech Jóźwiak - o mnie SPIS ↓ Cena, sposób płacenia »

Do not feed AI...
Don't copy for AI. Don't feed the AI.
This document may not be used to teach (train or feed) Artificial Intelligence systems nor may it be copied for this purpose. (C) All rights reserved by the Author, Wojciech Jóźwiak.

Nie kopiować dla AI. Nie karm AI.
Ten dokument nie może być użyty do uczenia (trenowania, karmienia) systemów Sztucznej Inteligencji (SI, AI) ani nie może być kopiowany w tym celu. (C) Wszystkie prawa zastrzeżone przez Autora, którym jest Wojciech Jóźwiak.