« Klienci i kursanci SPIS ↓

Co nowego w AstroAkademii? Czerwiec 2022

#1 Trwa cykl webinariów pt. „Binastrie”.

Co to jest binastria? – bardzo proste. To jest współdziałanie, w horoskopie, dwóch planet. Zwykle z połączenia wpływów dwóch planet powstaje trzecia jakość, która nawet może być zaskakująca i nie wynika wprost z cech każdy z tych dwóch planet z osobna. Szczególnymi przypadkami binastrii są: (1) aspekty tych dwóch planet, (2) kiedy obie planety jednocześnie są dominujące, (3) kiedy współdziała jedna z planet i znak lub punkt harmonicznych będący ekwiwalentem drugiej. Przykładowo, binastria Marsa i Saturna przejawi się jako: koniunkcja M. i S.; Mars wschodzący i Saturn górujący; Mars wschodzący i Słońce w Koziorożcu.

Do tej pory omówiliśmy nast. binastrie:
11 maja: Słońce Jowisz
18 maja: Słońce Mars
25 maja: Mars Saturn
1 czerwca: Słońce Saturn
8 czerwca: Księżyc Saturn

15 czerwca będzie webinarium n.t. binastrii Księżyc Mars.

Cykl o binastriach przewidziany jest na 45 wykładów, bo tyle jest par dziesięciu planet.

Webinaria są w każdą środę w godz. 19:00-20:00. Są nagrywane, a udział na żywo i nagrania są dostępne dla uczestników AstroAkademii po zalogowaniu.

#2. Omawiam horoskopy uczestniczek/uczestników AA

– Oczywiście tych osób, które się zgłaszają. Przedstawiam dominujące planety, żywioły, osie i sektory, i inne horoskopowe kompleksy. Określam prawdopodobny typ osobowości. Wskazuję horoskopowe specjalności, czyli te zjawiska, których przejawianie się w życiu warto pilnie u siebie obserwować. Znajduję zwrotne momenty w astro-historii danej osoby w prognozie na najbliższe lata.

#3. Prócz tego na forum AA trwa nieustanna dyskusja o sprawach bieżących.« Klienci i kursanci SPIS ↓

Pisanie komentarzy niedostępne.